Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова тема - "ironbound Coast"


Recommended Posts

http://www.cmusicforum.com/dimitar/Dimi_Na...bound_Coast.mp3

Вдъхновен от звука на китарния плъгин Jucy77 започнах тази песен.

Надявам се да ви хареса.

 

Митко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак и аз изтеглих това Джуси77 и наистина не е лошо мамка му - особено ако го побутнеш и прибавиш малко стандартни ефекти .... добре е въпреки че софтовете започнаха да стават толкова много че .... трябва да си като някой ловец с пушка и да дебнеш кво ново ще излезе , щеше да бъде по лесно ако само един ставаше ... карай , нали от много глава не боляла уж ....... а иначе парчето много гот , бравос ... имам чувството че си почнал осезаемо да променяш стилистикиката т.е. развиваш се с едно завидно темпо за което те поздравявам :hysterical: Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Това Джуци77 е невероятно... ;) В сайта на програмера има и бустер. Имитация на Ibanez Tube Screamer. Двете в комбинация са супер куул.Иначе за стила....не мисля че го сменям колкото и да ми се иска... ;) Дрънкам квот ми хрумне... Тенкю май френд! :rocker:

 

п.с саунда в джема е записан с него и с фрии ефекти.

ппс

от как нямам бас лоу енда ми куца.

тури един бас в/у мп3-то ако имаш време да чуя цял саунд ;)

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям мнението на Занев...

Парчето е убиец! Трябва да има прогрес, иначе не би било прогресив :rocker:

Кефят ме смесиците с акустичен звук и мисля, че Митака напипва много хубаво място.

 

истинско удоволствие е да се слуша такава... разгърната и развиваща се музика.

Митак, аз съм никой, но мнението ми е, че изключително много напредваш в музиката.

Остави пулсацията да те води... и точно така - к'вото ти душа иска.

 

"We know you can play... Jesus!!!" (Stveve Vai от албума "Alien Love Secrets")

 

Митак, създавай още такива неща... и ги записвай де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак , стана по бързо от очакваното - ето го и него http://media.putfile.com/Dimi-s-bass-1 естествено това е първото което ми дойде на ум , освен това ми е малко страно да правя бас с целия джангър наоколо - друго си е само с ударни и после всичко останало ама карай ..... важното е купона да върви , но ако искаш нещо по прецизно ще трябва да го направим както трябва ...... дето се вика . Цеко :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите , този софт гиър дето си го снимал много яко изглежда .... между другото как ги снимате тези неща , никога не съм го правил и нямам идея как става това .... не че е много важно де . Цеко :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:happy: :happy: :yahoo:

Прати ми само баса ако го пазиш :greenangel:

ного харно е станало на края :bravo:

 

иначе снимката

 

избираш квото искаш да снимаш, отваряш на десктопа и после натискаш Print Screen SysRq

след тва отваряш Пейнт или ФотоШопе и натискаш пейст. Тва е :bravo:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.