Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се правят басовете


Demiurg

Recommended Posts

Ето тука едно филмче от завода на Ken Smith, с водещ - самият той. Доста обяснения за целия производствен процес.

130МБ, около 50 мин.

mms://207.58.198.50/video_06/webcast_3149/webcast_3149_high.wmv

------

 

Знам че линка е странен, ама го хванах от един сайт и го дръпнах с Flashget.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро..на моменти малко отегчително, но такъв е процеса и така трябва да се прави :singer:

Аз лично мого се кефя на такива филмчета...трябва да се показват по често :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да ти кажа чесно бих се пробвал...дори да не е за постояноо предполагам че ще ми е кеф да се занимавам с това... :)

и също да ги тествам.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти техника. Инак мамата си джаса ако мислиш да режеш с трионче :) Наскоро ми се поврреди ъглошлайфа и трябваше да режа една пуста тръба с ножовката. Ей, да не казвам тва дето ми е на езика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка !!

пуснах го да се сваля тази вечер :)

 

Леко встрани от темата, но ето едно клипче как Майк Солдано прави неговите усилватели :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мота само да добавя, че Кен Смит е имал успешна кариера като студиен бас китарист, преди да започне да произвежда инструменти. Също така е модифицирал собствените си басове в продължение на години в търсене на едно или друго.

 

Благодаря за линка, интересно е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.