Jump to content
Българският форум за музиканти

Трибют на Джако


Recommended Posts

Парчетата за записани на концерт-трибют за Джако Пасториъс.Записа не е лош като за лайв

 

barbary-coast

 

continuum

 

Ще се радвам ако ви се хареса

 

п.п.Басиста свири много приятно(...е надявам се не само той :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в такъв бар ми се ходи дето има такава музика и има мацки...като пийна 3 бири и ми става много приятно в такава обстановка...

 

редакция: само дето новия закон за алкохола и книжките нещо не ми допада,но пък е за добро да го ЕВА...

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball:

 

Еваларка отсекъде!

 

Кажи, ако обича6, каква е китарата и как е ръгната (кубе, ефекти)? На солото изполва6 li някакъв вън6ен драйв или е този на кубето)?

 

Сенкиу вери мъч и огромен респект за музицирането! :cheers2:

Редактирано от bigjav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря(rocker_vn,Mephistofel,bigjav)за добрите отзиви.Радвам се че ви е допаднало

 

@bigjav

 

Китарата беше тази

23611155666.jpg

 

А именно къстъм страт(Диката) с електроника Бартолини

 

кубето ако не се лъжа беше това

 

15307445259-thumb.jpg

Горното от двете(използвам него когато ходя на гогове без кола)

 

А ефектите са тези

3307015028.jpg

Само големия куфар,драйва на този запис е TC Electronic Vintage distortion

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Континуума малко напрегнато ми звучи (не усетих пънкарията и непредвидимото, което струи от Джако - искам да кажа, че Джако винаги на концерт е готов да сбърка и да се справи след това добре със създалата се ситуация, а вашият басист май не е бил подготвен за грешки - надявам се ме разбираш правилно :) ), а другото парче и без това не ми е от най-любимите, а и не съм фен на трибютите, особено ако са на скъпи за мен неща, но иначе са приятни де - биват, биват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@taka li e? - a taka,PlamenM,ililst,indy

Много ви благодаря за отделеното време и за отзивите :music: .Радвам се че ви допада(на кой повече на кой по малко)

 

Не знам точно модела на адпторите,отдавна вече не се произвеждат и в нета не мога да открия много по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,Коко!Любими парчета Джакови са това,много гот сте ги изсвирили! :singer: Ние с триото правим Havona и Jazz Punk,естествено басиста е заклет фен!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.