Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Отдавна съм се натъкнал на едно много готино съоражение-Drumframe ( www.drumframe.com ). vx1_collage.jpg

 

Барабаните за здраво закрепени,на разстояние от пода и това придавало повече резонанс и свободно звучене и било много по-удобно за свирене...Вие как мислите?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поне като ги гледам тези снимки имам чуството ,че ако седна зад това "съоражение",ще се чуствам затворен ,в смисъл някакси неудобно ми се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръмфреймът е едно от не чак толкова революционните барабанни изобретения на Bob Gatzen. Идеята е да се вземат парите на богатите дърти чичковци, на които кръстът им вече леко поддава. Цялата система е наклонена така, че да се отклони възможно най-много напрежението от кръста на свирещия. Останалите приказки за звучене и т.н. са рекламни партенки. Скъп е, неудобен е и в общи линии няма реален смисъл от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, освен че е ужасно скъпо и нефункционално, е някак прекалено претенциозно! Не ми допада

 

Недейте с такива огромни цитати, бре хора! Стават километри топиците и не са удобни за четене... IgniteAll

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видя Дейв Уекъл, Самън Филипс или Стив Гад (а защо не и Портной или Пиърт) да се чекнат на този гинекологичен стол, може и да се замисля за известни спестявания в тази насока... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всьщност аз седнах зад един комплект които беше с drumframe, на мен поне ми беше много странно заради ьгьла под които триабва да се свири, дезаина изглежда много готино пред теб като е, но наклона назад иска бая време маи да се свикне с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.