Jump to content
Българският форум за музиканти

..Ако някой може да помогне


philphil

Recommended Posts

Здравейте, напълно съм сериозен тоя път....някой може ли да ми каже няква настройка за дисторжън на китариста на PanterA .............. нещо като за CFH или др. който какво знае............там нали се гласи тва онва.. айде разбирачите да се обадят.....

моля ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, напълно съм сериозен тоя път....някой може ли да ми каже няква настройка за дисторжън на китариста на PanterA .............. нещо като за CFH или др. който какво знае............там нали се гласи тва онва.. айде разбирачите да се обадят.....

моля ви :thumbs_up:

 

и аз ще питам къв ти е дистъра и усилватела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сега ти казвам, че не можеш да изкараш такъв звук като него :thumbs_up: По-добре си вземи един удобен стол (на който да постоиш около час :) ), включи си китарата, постави си ефектчето в обсега на ръцете и върти докато заприлича, ако изобщо е възможно с твоя ефект и кубе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

м не уе питам там нали се гласи flanger, delay ,тва онва ,сичко се гласи ...няква настройка или няква схема в нета ако някой знае да ми даде линк да си го направа........ м не ми трябва точно като неговия ...да е нещо различно м с него давам пример...накой може ли да помогне

:]

 

 

Леко с послеписите,че за КралиМарковски не знам,ама да няма голям модераторски...

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пич, ти за Google не си ли чувал? Има един сайт guitargeek.com, там го има батко ти Darrel.

 

Друг е въпросът, че това с нищо няма да ти помогне - неговият звук идва на първо място хипер яки адаптери и усилватели, никакъв външен дисторшън не е ползвал според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пич, ти за Google не си ли чувал? Има един сайт guitargeek.com, там го има батко ти Darrel.

 

Друг е въпросът, че това с нищо няма да ти помогне - неговият звук идва на първо място хипер яки адаптери и усилватели, никакъв външен дисторшън не е ползвал според мен.

 

пич в грешка си...ползвал е външен дистир (Dunlop) нз точно кои модел обаче.....а за автора на темата .....еми пич глеи са...сложи си един бридж сеимър дънкан купи си за 200лв DIME CRY BABY (дистър) и от там вече на ушенце...не е толкова сложно ...в краина сметка ако не си развиваш слуха кво ше праиш.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK.z хора и момичета .......мерси ,не помогнахте кои знае колко м да вметна само ,че щ си купвам край бейбито .....ако го намеря........... хууу ае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK.z хора и момичета .......мерси ,не помогнахте кои знае колко м да вметна само ,че щ си купвам край бейбито .....ако го намеря........... хууу ае

Ауее, Тошинкааа, къ върви цената на млекото у наше село... хуу, ако мойш ми кай, шото мноо ми требе.

И глей ми помогнеш, шото ш'та вметна на врътките у дистъра, та баш у уауато. И копеуее, шъ знайш напълно съм сериозен тоа път за онва.

 

П.П. Използвай Google, за да разбереш съответните настройки и обордудване, които те интересуват. НЕ е трудно. :)

П.П.П. За фини настройки на дистъра използвай слуха си - няма кой друг да те научи. Нали все пак това е музика!

П.П.П. Намери си занимателната книжка с апликации и картинки "Какво да научим през първите седем години?!". :)

 

No Offence :thumbup: Peace! :secret:

Редактирано от Rising_Force
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пич, ти за Google не си ли чувал? Има един сайт guitargeek.com, там го има батко ти Darrel.

 

Друг е въпросът, че това с нищо няма да ти помогне - неговият звук идва на първо място хипер яки адаптери и усилватели, никакъв външен дисторшън не е ползвал според мен.

 

пич в грешка си...ползвал е външен дистир (Dunlop) нз точно кои модел обаче.....а за автора на темата .....еми пич глеи са...сложи си един бридж сеимър дънкан купи си за 200лв DIME CRY BABY (дистър) и от там вече на ушенце...не е толкова сложно ...в краина сметка ако не си развиваш слуха кво ше праиш.....

cry baby никога не е бил distortion, а е wah-wah.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пич, ти за Google не си ли чувал? Има един сайт guitargeek.com, там го има батко ти Darrel.

 

Друг е въпросът, че това с нищо няма да ти помогне - неговият звук идва на първо място хипер яки адаптери и усилватели, никакъв външен дисторшън не е ползвал според мен.

 

пич в грешка си...ползвал е външен дистир (Dunlop) нз точно кои модел обаче.....а за автора на темата .....еми пич глеи са...сложи си един бридж сеимър дънкан купи си за 200лв DIME CRY BABY (дистър) и от там вече на ушенце...не е толкова сложно ...в краина сметка ако не си развиваш слуха кво ше праиш.....

 

Това за Cry Baby дистъра няма да го коментирам, но, ако случайно относно истинския дисторшън си имал предивд endorse-натия от него модел на MXR (които наистина са марка на Jim Dunlop), то никой не може да ме убеди, че самият Dime го е използвал - това са продукти за радост на феновете, нали се сещаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що да не го е исползвал уе,,.....той DIME какъв е ,нали е човек като всички нас........пак е исползвал човещки неща ,който могат да се намерят.... а иначе мерси много......ако искате я затворете вече тая тема , няма кво да се пише веч тука

 

http://city.bg/crazy_videos/details.php?vI...55c94462c491e24

 

е тва ми е даскала по география........................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.