Jump to content
Българският форум за музиканти

Marshall Jmp 1


vhcs

Recommended Posts

Грег, не разбрах какво то4но иска6 да каже6 .. продава6 ли ги тия премапове дето ги прави6 или си прави6 за себе си.

 

В момента завършвам прототипа, както се казва колкото да видим какво ще излезе. Иначе ако има интерес можем да говорим по-късно и за изработка.

Може би по-интересен ще бъде напълно лампов програмируем преамп /без дигитална част в звуковата верига/, по който работя в момента, и който ще може да да се възпроизведе 20-ина от най-известните лампови предусилватели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента завършвам прототипа, както се казва колкото да видим какво ще излезе. Иначе ако има интерес можем да говорим по-късно и за изработка.

Може би по-интересен ще бъде напълно лампов програмируем преамп /без дигитална част в звуковата верига/, по който работя в момента, и който ще може да да се възпроизведе 20-ина от най-известните лампови предусилватели?

Драсни едно ЛС като смята6 4е ве4е си готов с модела. Аз дотогава 6те съм взел най-вероятно не6то ама с удоволствие бих 4ул и троето творение ... пък кой знае, взело та ми харесало ...

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ изключително много е вероятно да ти хареса, още по-вероятно е значително повече от точно JMP1.

 

Зависи какъв тип звук искаш, но силата на Маршалите е в "звука" на крайното стъпало, според моето скромно мнение. Няма друг кеф да надъниш 100 вата в 4х12". Предусилвателите им са "горе-долу". Няколко пъти съм пробвал да изкарам добър симулиран звук от моя JTM (т.е. преампа) и нещо не ми се получава. В смисъл - мога да догодя да звучи сносно в запис, но няма общо с "Дъ Маршал сигничър звука", т.е. това което излиза през говорителя и съответно би записал микрофон :)

JMP1 на мен специално не ми харесва като звук. Ако твърдо искаш преамп - ADA MP1 или MP2 са добра алтернатива, Mesa Триаксиса вероятно също, Engl ако можеш да си ги позволиш, H&K Tubeman, Koch Pedaltone (последните два ако не държиш на програмируемост).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертите които имам в момента са:

 

Marshall JMP - 350 EUR

ADA MР1 - 350 ама го пазаря в момента

engl E530 - 350 EUR

 

програмируеми са само 1вите 2 като. Аз ли4но тендирам най ве4е към АДА МР1 .... уффф тука в следва6тите няклко 4аса 6те трябва да се ре6а за да не взема да ги изпусна.

 

... бах му мамата - мноо куцо да купува6 не6то без да може6 да го 4уе6

 

 

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Marshall JMP - 350 EUR

 

Тази цена е добра. Ако можеш го вземай, ако не ти хареса после пак ще можеш да му вземеш парите.

Когато съм готов с моя ще ви информирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ADA цената ми се струва висока. Не знам къде си ги пазарил тези преампи, но мисля, че могат да се намерят и по-евтини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^В Европа са толкова някъде мисля. Последния такъв видях в Италия и беше 400 в магазин (втора ръка естествено). Като предположим, че в Германия е винаги леко по-евтино - 350 е добра цена май. Ако може да се намери разбира се по-тънко няма да бъде лошо мдам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B ebay ADA MP1 са по 200-250 ... ето 2 дето са свър6или наскоро

 

Klick 1

 

Klick 2

 

аз пове4е от 250 мисля да не му давам ... или 6те 4акам друг да се появи.

 

Marshall-a наистина е с добра оферта - в нея влиза и транспорт и миди педали за земята ... абе тука до утре 6те се ре6а, дано само да не се ре6а ба6 за това дето няма да го има ве4е - закона на мърфи нали занете

 

 

Мерси много за подкрепата и мненията !!!

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.