Jump to content
Българският форум за музиканти

Стига техно


Recommended Posts

Чавдаре добре е, ще ти дам няколко савсем добронамерени савета да не вземеш и мен да псуваш ;) при записите свири такива нещя които владееш, не се опитваи да бързаш излишно, и се опитаи да правиш по оригинални нещица не просто да използваш изтъркани клишета....та тва е от мен дано си ме разбрал правилно

 

 

П.С. niki123bg интересно го каза, тоо шматарок(в добрия смъсал на думата ;) ) имаше вамп и за мое щастие взе че ми го продаде да си купи фендера....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ме разбрахте бе хора. аз свиренето си знам - калпаво. цпециално този запис ако така мога да го нарека съм го правил с цел 'майтап'. как да го кажа че да разберете. то е ясно че критики ще има от където и да се погледне. целта ми беше просто да се пошегувам, да се помайтапя с dj.Bobo и така нататък. и противно на някои изказвания - искам да ме критикуват. защото от това се учи човек. но това ли е начина мама му стара?

 

имам чувството че някои хора тука дебнат само някоя грешка да чуят и веднага почват да се правят на не знам си какво. аз съм селянин - знам го това много добре. ама човек който ме обижда по този начин - друго освен 'на маикати путката' не мога да му кажа.

 

съжалявам че някои хора не разбраха майтапа в тази тема - 'ГАВЪР' мамка му с какви букво да го напиша????

беше ми приятно, повече мои неща, дори и такива които работя като сериозни няма да се появят тук. по живо по здраво.

 

AXE ако имаш желание изтрий темата.

довиждане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не те дебне за грешка. Само че можеше поне да не си разминаваш всеки един от траковете с останалите. Който сее вятър, ще пожъне буря.

 

А относно псувните - сори, ама не се прави така. Една седмица почивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не те дебне за грешка. Само че можеше поне да не си разминаваш всеки един от траковете с останалите. Който сее вятър, ще пожъне буря.

 

А относно псувните - сори, ама не се прави така. Една седмица почивка.

Голям си Ytse ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам че някои хора не разбраха майтапа в тази тема - 'ГАВЪР' мамка му с какви букво да го напиша????

и преди това

не знам друго ама кърти. всичко е правено с комбото ми Фендер. не ставали за жица Фендерите а  дръжте се здраво!!!!! не е за хора със слаби сърца

 

Майтапа всички го разбрахме, но понеже по мое мнение нито къртеше нито беше за хора със слаби сърца (нито Fender-ите стават за жица :D) реших да дам съвет как да го направиш така, че да 'кърти'.

 

имам чувството че някои хора тука дебнат само някоя грешка да чуят и веднага почват да се правят на не знам си какво. аз съм селянин - знам го това много добре. ама човек който ме обижда по този начин - друго освен 'на маикати путката' не мога да му кажа.

В такива случаи много обичам да цитирам себе си:

 

Предварително си признавам, че ще гледам да се изказвам обективно и съответно без да претендирам, че съм по-добър в нещо си.

 

А милите думи, които май за моята майка се отнасяха само затвърждават имиджа, които тръгна да си изграждаш с псувните към Pavliev.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре почна се китарджийската война...нема среда при вас или е безумна хвалба или брутална дразга! Хуу разбра се на някои им харесва ентусиазма други не могат да оценят качествата на китарният гений. Ок не си го записал, като хората убу нема се сърдим ама що требе да са некви претенции за нещо нечовешко! Ако ти бяхме казали , човече ТОВА БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО ДРУГО ТАКОВА НЕ СМЕ ЧУВАЛИ, вероятно щеше подробно да ни обясниш колко време ти е отнело да нагласиш нивата ПРИМЕРНО. Аре дерзай пускай още песни да ни радваш, щото е много умрело у форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте. искам да се извиня на всички. беше моментен изблик. извинявам се ако съм обидил някой (което съм направил със сигурност). сгреших като постнах такава музикална издънка точно тук. просто си помислих че ще е добре се посмеем на 'способностите' ми да свиря ужасно :D още веднъж искам да се извиня на всички за държанието си. не бях прав. само се изложих с цялата тази работа. нека не разваляме отношенията си заради недоразумение :D

 

:godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::curse::curse::curse:

Редактирано от strat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.