Jump to content
Българският форум за музиканти

Marshall Jtm60 и Podxt


DeathZone

Recommended Posts

Здравейте , записах два фрагмента за проба директо от емулирания изход на моя нов амп.В първия запис съм ползвал и PODXT , като искам да отбележа само че звука съм го правил не за записа а по слух , тоест това което чувам от ампа.Записа не е върха , изпълненивто също но ми е интересно какво мислите за звука на ампа (макар и не с микрофон а през емулирания изход).

 

Запис 1

 

Запис 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ползвал си лийд канала, като гейна е докрай а корекцийте са бас 12 часа, среди 12 часа и високи 13 часа :))Очаквам честно да ми кажете как ви се струва.Мога да кажа че като го слушам много ме кефи , но ми се искаше да видя какъв запис може да стне през този изход ;).

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич, много е добре. едва ли аз съм този който трябва да критикува но на първия запис - първата една минута някак си много са остри китарите. :wow: много режат някак си. може да е защото няма бас китара (поне аз не чувам щото в този късен час не искам сестра ми да ме пребива щот надувам колоните :) )иначе е добре. :D

 

второто - соло китарата няма грешка. ритума отдолу - пак е като на първия запис. пробвай с микрофон. трябва да стане

 

аз кво ли разбирррам де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съветите , сега го слушам на работа и мисля че наистина има още какво да се желае.. доста са осртички ритъм китарите , та и малко замазани ми звучат... м даааааа , сега ми е интересно да видя как ще звучи тоя изход на големи колони , дали става да го ползвам за концерти вместо да слагам микрофон отпред .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , записах два фрагмента за проба директо от емулирания изход на моя нов амп.В първия запис съм ползвал и PODXT , като искам да отбележа само че звука съм го правил не за записа а по слух , тоест това което чувам от ампа.Записа не е върха , изпълненивто също но ми е интересно какво мислите за звука на ампа (макар и не с микрофон а през емулирания изход).

 

Запис 1

 

Запис 2

Наистина трябва да се позанимаваш с настройките когато записваш...щото това което се чува от кубето като се запише не звучи по същия начин..трябва да си на правиш настройки специално за запис :) иначе е WUNDERBAR .. ако си гледал определени филми шса сетиш...каква оценка ти давам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак не е зле ;)

 

НО... използвай микрофон :P

Емулирания изход на Маршала съкс, стинкс и въобще не става. Още повече извежда саунда ПРЕДИ крайното стъпало т.е. от преампа и като цяло звучи доста "тънко", макар и "лампово", а 1-ия тест в края доста басов ;))

:):D;)

Ю РОЦК БИГ ТАЙМ! :P...

 

п.с. пусни един ПМ ако искаш да ти пратя няколко теста на мик+маршал (че като цяло не са за постване, щот са просто трейнинг сешъни записвани), ако не съм ти ги пращал де и ако не си пробвал още мик+маршал, за да направиш сравнение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... като гейна е докрай ...

Въх малей :) Само толкоз ли може тоя маршал :P Че то моя преамп вади по-як гейн ;)

 

Иначе е вери куул, искаме да чуем вариант с микрофон :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да, не е с много gain , но като бодна XT-то става лудница много брутал (в първия запис последните две ритъмчета са записвани с POD-а) .Много ми се иска да не си го продавам .... но засега няма как.То модела си е доста vintage.Аз исках да изпробвам ДИ-то как звучи.Ма явно не е толкова добре ..... :think: :think: :think:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То модела си е доста vintage

Видях аз ;)

 

Честито :)

 

пс. Жалко че ще разкарваш под-а, всяко нещо си има мястото и употребата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

офф топик

Абе и аз записвм с микрофон от маршала .. ама ми е скапан мик-а

не ми достигат 100-на лева за Sure-че ахахахах някой да има да ми подари?

 

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.