Jump to content
Българският форум за музиканти

Тъп въпрос Yamaha Pacifica Vs Squire


keeper

Recommended Posts

знам че не е POWER! аз затова смених адапторите на моя. сложих два хъмбекъра JSH (някви английски) и стана убиец!!!!! излязоха ми 100 лв двата адаптора. затва казвам че със 100 лв и малко нерви може да превърнеш скуайъра в нещо много по-добро от ямаха за 400-450 лв. леле тука стана яко офтопик :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А бе почти си прав. Това не е оф, бе, к'во. Баш по темата сме си. Все още си мисля, че на Ямахата дръфцето и е по-хубаво. А за ключовете съм сигурен. Така, че, ако(някой да ме светне как дали правилно сложих запетайките) смениш и тях, цените вземат да се доближават. Нъл тъй?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз галсувам за Скуайъра. Нито пасификите, нито 112 ме кефят толкова.

Мисля че е по-добрият избор. И на двете съм свирил (на Скуайъра значително повече), и мисля че грифа на тез китарки е много добър. Поне грифа на 20th anniversery bullet. Мек е. Точно за сола. Не ме питайте какво значи мек, не мога да ви обясня, това е въпрос на усещане. Разбира се ако ще се свири рок/хард рок/ метъл и секви такива вариации, дори и Кремонка ще е по-добре ако е с двойни адаптери. Единичните дето ги слагат на фендърските въобще не стават за това. Но ако ще свириш Клептън мисля че това е перфекната китарка нисък клас.

 

Моят съвет е, ако искаш да свириш метълщина дай по-добре още малко пари (150лв) и си земи ниския клас Джаксън... :) Ма това е за друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за скуаер.може би щото не разбирам от китари:)

Е тогава защо пишеш? Аз не, че разбирам. Но имам впечатление и от двата модела.

 

ПС: Феникса уби темата. :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС: Феникса уби темата. :killyou:

Е ако не аз, кой бе? :green:

 

Оф/ Абе Вов, ти не си ли с телекастър бе? Щото нали Пасификата, Скуайърите и тем подобни са се стратокастъри. Не че има много значение де, ама... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за скуаер.може би щото не разбирам от китари:)

Е тогава защо пишеш? Аз не, че разбирам. Но имам впечатление и от двата модела.

Правилна забележка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС: Феникса уби темата. :killyou:

Е ако не аз, кой бе? :green:

 

Оф/ Абе Вов, ти не си ли с телекастър бе? Щото нали Пасификата, Скуайърите и тем подобни са се стратокастъри. Не че има много значение де, ама... :)

снимка

понеже въобще не разбрах, какво каза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на Вов китарата си е много готина.

 

офф/ Вов знам как да си решиш проблема с тежкия гриф. Пробиваш дупка в задната част на самия колан и си го закачаш там. Става все едно тва.http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=2121

си го закачил на долното нещо!

междо другото как точно се казва тва дето се закача колана на него???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС: Феникса уби темата. :killyou:

Е ако не аз, кой бе? :green:

 

Оф/ Абе Вов, ти не си ли с телекастър бе? Щото нали Пасификата, Скуайърите и тем подобни са се стратокастъри. Не че има много значение де, ама... :)

снимка

понеже въобще не разбрах, какво каза.

с китарата ли спиш бе пич или тва е нейното легло ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохохо, ми да отказал съм се от всякви хора. С китарката си пийвам, с китарката се веселя, с китарата спя... :)

 

Бе тя май е телекастър, обаче по форма. Какво значение има в случая?

Редактирано от vovcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи аз имах Скуаер Страт сменях му адаптерите ама пак си остана дърво, общо взето нищо хубаво немога да кажа за тези китари, грифа е някаф тясен супер неудобен, долните прагове са почти недостъпни заради шибаните дебело рогца а бе мразя ги тия китари, ма тва си е само мое мнение които не е съгласен да не го чете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.