Jump to content
Българският форум за музиканти

уааааа :(


JennY

Recommended Posts

темата май нене зак лавишни ама искам някаде да го кажаа :greenball:((

понеже съм добричка и си дадох цялата техника на едни колеги че бяха закъсали за една седмица трябваше да я ползват пари не съм им искала

върнаха ми я и тя седеше един месец в коридора не съм я оглеждала след като ми я върнаха :greenball:(( и снощи ми излезе едно свирене отивам аз и майкооооо :recourse:(( цялата ми техника преебана пултове ефекти микрофон синтезатор..... направо ми се реве ама направо ;)(( много съм отчаяна

пулта ми е някакъв стар динакорд и ефекта и са много тежки винаги всичко си мъкна самичка.... искам да ги продамммммм

интересува ме ако може някой да ме насочи да си взема няква нова техника (може и втора ръка) ама да е така да се каже женска да си я разнасям - компактна да не е много тежка да е мъничка.... колоните поне си ми работят

значи останалото без колоните и синтезатора ме интересува на каква цена мога да си намеря нещо дет да ми върши работа трябват ми 4 канала достатъчни са ми мисля абе аз от пултове и такива много не разбирам за това питам

и последния ми въшрос е за синтезатор roland discover5 1700лв за тоя синтезатор как са?

абе и никой да не прочете кво съм писала поне ми олекна ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че синтезатори не се търсят... Аз например търся конкретно МОТИФ ЕС 7, ама няма кой да ми предложи. Също така продавам един доста добър РОЛАНД на достатъчно добра цена, ама пак няма кой да го купи... Лоша работа!!! А за дрдугите нща нямам наблюдения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре си вземи някакъв пауър миксер нов,примерно ако си София Behringer PMH серията ,всичко е накуп стъпало ,еквилайзер,ефекти и пулт,страшно удобни са за влачене и са достъпни като цена.Може някоя Яамаха пауър миксер, но са доста по скъпи.За синти струва ми се че са изгодни Korg TR серията защото с доста възможности-виж сайта на корг и са много леки.В България ги внася Bozov във Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре си вземи някакъв пауър миксер нов,примерно ако си София Behringer PMH серията ,всичко е накуп стъпало ,еквилайзер,ефекти и пулт,страшно удобни са за влачене и са достъпни като цена.Може някоя Яамаха пауър миксер, но са доста по скъпи.За синти струва ми се че са изгодни Korg TR серията защото с доста възможности-виж сайта на корг и са много леки.В България ги внася Bozov във Пловдив.

 

 

 

може ли да ме ориентирате с цени?

а за ролнада един колега го продава за 1700 и питах ако някой знае нещо за тоя клавир аз му се бях настурвила заради вокалиста но до колкото ми каза колегата тоя синтезатор не е за живо свирене....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да не е за живо сирене - то дори в сайта на РОЛАНД пише The Roland DisCover 5 Realtime Orchestrator. Според мен той е перфектен за сам човек или дуо. Е - не е най-добрият вариант за свирене в група от 5 души например. Ама си е хубав - и май това е добра цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на мен ми казаха че няма стилове даже човека който го продава ми звъня и ми каза че каквото искам да си го свиря трябва да си го правя в миди формат. а аз искам да си свиря и на живо. не съм много запозната с клавира но не може да си вкарам стилове от роланд ва-7 нали? а аз може ли да си правя сама стилове? защто ако не може да се свири на живо освен с миди-та мнисля че не ми трябва клавира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.