Jump to content
Българският форум за музиканти

Кажете си мнението за Евровизия ?


Recommended Posts

Кажете си мнението за Евровизия ? Не беше ли ужасно ниско нивото ??? Не е ли време да избират повече рок парчета , след като почти нищо друго не става от професионална гледна точка ???

 

И колко ли пари трябвят за една песен - популяризиране , запис и т.н. Въобще пращал ли е някой от вас песен там и има ли шанс поне за влизане във финала в БГ ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Добре , но нека да задам въпроса така за да пасне на този пост :

 

 

Колко ли пари трябвят за една песен - популяризиране , запис и т.н. и пращал ли е някой от вас песен там и има ли шанс поне за влизане във финала в БГ ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Добре , но нека да задам въпроса така за да пасне на този пост :

 

 

Колко ли пари трябвят за една песен - популяризиране , запис и т.н. и пращал ли е някой от вас песен там и има ли шанс поне за влизане във финала в БГ ???

 

Трябват точно 10 000 лв !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Добре , но нека да задам въпроса така за да пасне на този пост :

 

 

Колко ли пари трябвят за една песен - популяризиране , запис и т.н. и пращал ли е някой от вас песен там и има ли шанс поне за влизане във финала в БГ ???

 

Трябват точно 10 000 лв !

 

 

 

O My God... Ти сериозно ли говориш ??? Честно ??? Ужас - и ако ги намериш .., какво става ? Само участие ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ооо батка, айде да съберем 10 бона и да спонсорираме БИЧЕТО за следващата Евровизия ....

идем от село, мама ви мръсна

моята цел е, газо да ви пръсна

....

...

..

.

 

това ще бъде култово !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично харесвам парчето което ще испратим на Евровизия,Но ако говорим за жури изпалнители критерии,всичко е под всякаква критика,половината пяха фалшиво,други бяха на синбек.Този конкурс за мен не е никакав критерии за хубава и стоиностна авторска музика.там на показ е фалша лъскавото и комерсиално уж хубавото.Но пък имах познати там и повечето от тях споделяха мнението,че за тях това е реклама нищо повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при положение че в регламента на целия конКУРс е упоменато че само пеенето е на живо просто коментара е излишен. защото всеки/а добре изглеждащ/а певец/певица може да изкиха определена сума на определен човек и да се дореди до шибания конкурс. неслучайно нито една качествена банда не е пробила чрез евровизия. само кръчмаро-текезесарски полюции от рода на АББА. относно журито мисля че няма какво да ги набеждаваме хората. и аз мисля че може да бъде съставено от по-млади и по-инакомислещи хора, но те са си в бизнеса и знаят как стават нещата, а и соц харктера на конкурса не предполага инакомислещи персони. но все пак родния performer страда от сериозна липса на внимание и изява и би си дал задника за да го врътнат по кАНАЛА.

 

 

и лично според мен дори и за хубавите песни (ако има такива признавам че нямам излишно време да гледам подобни лайна) и за техните изпълнители евровизия е ужасно лоша реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реклама имам предвит показване и налагане,защото такива елементарно направени парчета се целят в масата от хора а те разбират само от едно.Щом се показва и се налага значи е яко модерно годино и още такива глупости.Гледахте ли миналата Евровизиям,една от лубимите ми сигурно Български банди участваше,,SUNRISE,,та и те са от Бургас и се познаваме много добре,и ми расправят ,че знаят,че няма да спечелят но използват полето за изява защото скоро им излизал албума и малко или много повече хора да научат за групата,песента и така нататък,направиха си безплатна самореклама.А много хора плашат,знаете на радиа на списаниа на телевизии,дават се буквално подкупи за да ти пускат парчето по 6 пъти на ден за да се набие и евентоално да има шанс да стане хит и колелото да се завърти...Така поне мисля аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.