Jump to content
Българският форум за музиканти

Песен 180 удара


Recommended Posts

:metalist: 180 удара в минута на сърцето? 180 удара в минута с ръце? 180 удара в минута с крака? 180 удара в минута с ръцете и краката + сърцето? Или песен отговаряща на 180 единици на метронома? Ако е последното - нямам. Имам със 170, но е абсолютно сигурно, че са 170.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама точно 180 :metalist: нито 179 нито 181 хихихи аз пък незнам как да разбера коя песен със колко удара е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам един олигофренско тъп, но същевременно фундаментален и стратегически важен съпрос: За къф ти е песен с ама ТОЧНО 180 bpm?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие каквото го нападнахте, къде на майтап, къде наистина....не виждате ли, че е със 7 поста. ;)

 

@rinpoche, кажи за какво ти е необходимо - мога да ти пратя песни не само в темпо 180, но и във всеки BPM дето се сетиш. ;)

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rinpoche, извинявай, братле! Ямахата е прав. Ама нали е Зарезан, а почнах от рано, та... Барабанистите са зевзеци, но в огромната си част са свестни хора - така че, ако нещо ти трябва, питай, ще го имаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В огроооооооомна част! И в огрооооомни количества!!! Вервай му!

Аз съм установил от скромен опит, че в ритъм-секцията са най-готините от групите (вкл. бас).

А бе, що просто не си пуснеш нек'ъв метроном и дотам с темпото???

Ммм ... сума ти drum'n'bass варира м/у 170 и 200 bpm, пробвай нещо такова. Знаеш, че е направено от машина, значи няма да клати, така че това е подходящо според мен.

Редактирано от THE_INEXORABLE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.