Jump to content
Българският форум за музиканти

Хайде да си кажете мнението и ТУК!


zaiphenndan

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

хехе, тука мнения по въпроса няма. ;) на батка Сач само :)

 

особено Is There Love In Space? направо ме разби. страхотен :)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, кажи кво по-точно да коментираме?

 

На мен тук най-интересното не6то ми са трите delay-а, които използва той. Не съм пробвал тази комбинация, най-малкото за6тото нямам толкова дилеи, но при първа възможност 6те пробвам.

 

Иначе, останалото е стандартно- wah pedal преди всичко във веригата и Boss DS-1 3а т.нар. бууст на усилвателя. Другото са ефекти.

 

Аре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тук най-интересното не6то ми са трите delay-а, които използва той.

ами ползва ги щото има някои парчета които делайа му прави цялята работа. вземи например лайв изпълненията на midnidht, forgotten part 1, day at the beach, bamboo (тая не съм гледал лайв ама се пак ;) ) и според мен един не му стига. :) аз да бях не 3 ами 30 щях да си наредя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе незнам,какво да кажа само ,че тоя човек направо ме разби.Аз си мислех че послзва цел камион с ЕФЕКТ.Като пример ти давам Пертучи-тоя батка ше изкурти тукашна ПАНЕЛКА само ако даде VOLUME-то на 5(MAX=10) :)!!!!

 

Мене ме интерсесува какжо е тва:Fulltone,Ultimate,Octave.(Какво подяволите е ТВА????)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе незнам,какво да кажа само ,че тоя човек направо ме разби.Аз си мислех че послзва цел камион с ЕФЕКТ.Като пример ти давам Пертучи-тоя батка ше изкурти тукашна ПАНЕЛКА само ако даде VOLUME-то на 5(MAX=10) :)!!!!

 

Мене ме интерсесува какжо е тва:Fulltone,Ultimate,Octave.(Какво подяволите е ТВА????)

"това" е едно и представлява ефекта октавер на Fulltone компанията.

http://www.fulltone.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

бих казал че петручи ще изкърти панелката дори и само ако ги натвари работите си на нея. пък волумето не знам какво обчо има. много техника не значи силен звук :)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Нема нищо "специално", освен ако разбира се не са мод-нати специално за Сатриани. Всичко си е добре известно и се предлага на пазаря :). Само за Chandler-ите не съм твърде сигурен дали не са излезли от производство рак-юнитите.

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Da ама сега Сатриани свири с други неща .

Четох негово интервю че се стреми да свири с простички неща - камиончета и то възможно по малко на брой .

явно му трябват парички на пича и е склучил договор с пиви

Peavy JSX™ Guitar Amplifier

Сатриани за мене е но 1 тва е

Редактирано от metalhammer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилеите на марката Чандлър са много стари и мисля, че не се произвеждат вече. Самият Бат Сатч твърди, че имат много хубав топъл звук и още ги използва настроени на различно дилей време, въпреки че може да използва някакъв нов мулти дилей ефект. Иначе целият му гиър е оптимално опростен и използва камиончета вместо мултиефект-процесори. Преди може и да е използвал Маршъл и Богнер, но сега използва Пиви JSX сигничър амп с три канала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземете го сложете тва във спора процесори камион4ета ампове и тн да им отворите очите малко ма ние българите сме си лайна по принцип така че няма смисъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще тази схема на гиъра на Бат Сатч върху която размишляваме е стара, нищо че е е от guitargeek.com

 

Ето от тук може да си даунлоуднете филмчета на Сатриани с по-актуална информация.

http://www.foreverjoe.com/videosaudio.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще тази схема на гиъра на Бат Сатч върху която размишляваме е стара, нищо че е е от guitargeek.com

 

Ето от тук може да си даунлоуднете филмчета на Сатриани с по-актуална информация.

http://www.foreverjoe.com/videosaudio.htm

:happy::happy::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе каква е разликата в звука между дисторжнато уа-уа и уа-уатнат дисторжън ако ме разбирате :cheers: Демек уа-уато да е преди или след диста??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.