Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз съм Джако, аз съм Уутън!


Recommended Posts

Aлоооооооооо, концептуалистите и професионалистите.

Вярно ше набия някой и понеже "Така ли е?..." - не така! ми е подръчен май ше отнесе най-голямото дърво.

Свилене, намери си нещо, да топнеш пръста и спри да вършиш простотии.

Относно небесните.

Има една манафска поговорка - "Отур секиме бак Истанбул" (Ако те кача на К... си, Ще видиш Истанбул)

Сиреч (на чист български) ти предлагам алтернативни (отново на чист български) методи за извисяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Баце, бацееееее, баце!

Я блуса си го знам бе - не ме мисли и Моторхеда го знам, ама има и други култури!

 

П.П.:

Защо трябва да ме качваш някъде бе - както виждаш аз вече се "извисих" без да ползвам услугите ти, но ако някой иска, също си предлагам моите, но за Цариград - това-онова, просветление, ала-бала, моля!

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Баце, бацееееее, баце!

Я блуса си го знам бе - не ме мисли и Моторхеда го знам, ама има и други култури!

 

Пич, пусни първо един блус, да видим, че можеш да свириш блус, тогава вече може и с друго око да погледна на "надскачанията" ти. Щото иначе такива, дето директно се хвърлят на голямото "изкувство" (мерси, Роко), твърдейки, че всичко останало им е много постно и стандартно, без изобщо да могат да свирят нормална музика, са малко жалки. Не те познавам и не знам какво можеш да свириш, затова не казвам, че си такъв, но има само един начин да го докажеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Тук има едно РнР-че (басът пак гъзарее, ама в момента нямам друго), ще потърся из архивите и некое блусче, щом трябва и ще го споделя тези дни >;->

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Тук има едно РнР-че (басът пак гъзарее, ама в момента нямам друго), ще потърся из архивите и некое блусче, щом трябва и ще го споделя тези дни >;->

 

Абе... добре, става :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младият Шонберг нещо разбуни духовете,а?Айде да видим какво ще направи в някой от зрелите си периоди.И Вагнер е бил млад и неразбран музикално.Очакваме от Свилен новата вълна в постмодерната концептуална и постконцептуална музика.;)

О,Зоро,о Щокхаузен,ООО,Пендерецки!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брейййй за 7 флажолета и половина колко работи се изписаха...... Де да можехме да свирим така както говорим щяхме да ситгнем госта далеч.....ама уви....та за произведението на" taka li e?" не е лошо особено за музикален фон на изложба наречена: метаморфозите на постконструктивния, модернистичен контрадезинформативен хипердизбаланс на състоянията Примерно....

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блусчето от другата тема е готино, хареса ми. Мазно-мазно с тоя слайд бас:)

Позволявам си да обърна внимание на следната мисъл на автора, която много ми допадна:

 

"Понеже съм забелязал, че тук, по принцип, се говори или добро, или нищо и когато някой си позволи да си признае, че не харесва еди кво си, бива не особено добре коментиран, официално разрешавам всякакви мнениия "

 

Явно не съм единствения стожер за свобода на словото.

Да видим как ще се развие идеята с "аканите" флажолети;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Баце, бацееееее, баце!

Я блуса си го знам бе - не ме мисли и Моторхеда го знам, ама има и други култури!

 

Пич, пусни първо един блус, да видим, че можеш да свириш блус, тогава вече може и с друго око да погледна на "надскачанията" ти. Щото иначе такива, дето директно се хвърлят на голямото "изкувство" (мерси, Роко), твърдейки, че всичко останало им е много постно и стандартно, без изобщо да могат да свирят нормална музика, са малко жалки. Не те познавам и не знам какво можеш да свириш, затова не казвам, че си такъв, но има само един начин да го докажеш.

Сигурен съм, че "Така ли е ..." е един от добрите блусари у нас (не знам колко ми е меродавно мнението но 100 % заставам зад него), ако не беше да съм го натрошил до сега - буквално.

Нека търси, 'ма по-скромно.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И ако се укротят страстите ще е фантастично... Малко срам имайте! Големи хора сте! Бях се зарекъл да почистя тази тема, но видях, че авторът е помолил да не се прави. Престанете докато му е време! Нека нападките са на лични съобщения. Въздържайте се, защото следващия ми коментар ще е финален за тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.