Jump to content
Българският форум за музиканти

Поръчах си китара-дали ще дойде?


serengeti

Recommended Posts

Да бе хора дойде.Аз затова не се появявам щото циклим здраво.

 

http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=112644

 

Отначало свирих с тия струни с които пристигна и се бях уплашил че са смотани пикапите- не че са много хубави,

Обаче днеска ги смених с едни дадарио -средна хубост и звукна доста добре.Утре ще хода да я чуя на повече жар че в нас не е много удобно.BTW при смяната на струните сцепих едно метално квадратче с вдлъбнатинка в него от пренатягане- на седма струна дали някой знае откъде да си купя или да си направя при някой стругар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Какво точно си сцепил, горе в нът-а, тази пластина която заключва 6та и 7ма струна?

Доколкото виждам е поставена напречно на струните... (извинете ме ако греша, не съм имал китара с флойд)

Части за двойно заключващи системи трябва да продават по музикалните магазини.

 

Малко офтопик: Винаги ли при китара с Флойд Роуз, колелцата в основата на струната (болрингс) са от страната на ключовете ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офтопик: Винаги ли при китара с Флойд Роуз, колелцата в основата на струната (болрингс) са от страната на ключовете ?

Ами при двойно заключване струната обикновено се заключва и в моста, така че колелцата се явяват леко ненужни - обикновено просто се отрязват от струната. Има и такива системи дето не се заключват откъм тремолото а само на главата на грифа (Ibanez TRS-505 например) и при тях колелцата си трябват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе хора дойде.Аз затова не се появявам щото циклим здраво.

 

http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=112644

 

Отначало свирих с тия струни с които пристигна и се бях уплашил че са смотани пикапите- не че са много хубави,

Обаче днеска ги смених с едни дадарио -средна хубост и звукна доста добре.Утре ще хода да я чуя на повече жар че в нас не е много удобно.BTW при смяната на струните сцепих едно метално квадратче с вдлъбнатинка в него от пренатягане- на седма струна дали някой знае откъде да си купя или да си направя при някой стругар.

 

 

И какво - доволен ли си от цигулката, заслужаваше ли си парите? Какво имаш предвид под кофти пикъпи?

Хвърлил съм й око та затова питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да ти кажа честно не е кой знае кво ама за 300 кинта става за жар.Ако искаш заповядай да и врътнеш едно кръгче некой ден.Нивото е се едно скуяар или некой джаксън само ха грифа пише неква простотия ама ще я боядисаме :rolleyes:)) А и тремолото не се разстройва засега ...

Редактирано от serengeti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaжи сега как стана доставката ?Кой ти я достави дай подробно...Звъннаха ли ти ?Куриер ли Ди еич ел ли.....поща ли?

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш swift трансфер 30 лв.,ако нямаш credit card,пращат ти я в пощата на митницата получаваш известие,отиваш- 4 лв. за освобождаване и зимаш тамбурата.После ЖАР до дупка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш swift трансфер 30 лв.,ако нямаш credit card,пращат ти я в пощата на митницата получаваш известие,отиваш- 4 лв. за освобождаване и зимаш тамбурата.После ЖАР до дупка!!!

 

Aмa никой не ти звъни ,ами бланка в пощенската кутия ти пускат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоля кажете как точно става известяването че китарата е в митницата(имам проблем с пощата и за това ме интересува- ако не получа известие к`во праиме).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=112800

eто и подарък има към нея!!!!

 

Шегуваш се нали? :) Билетите верно ли са подарък? ;) Аз вече съм поръчал де, ама все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.