Jump to content
Българският форум за музиканти

Basix Drums


Recommended Posts

Преди доста време,някой беше питал относно тази марка,но имам някои практически въпроси.Ако някой от вас има информация за Custom серията им,използва такива барабани от същата серия или е чувал нещо,ще съм благодарен да го сподели тук.Произвеждат се в Китай,но с международно участие,тази серия са изцяло брезови-8 слоя томове и каса и 10 слоя солобарабчета.Та въпросът ми е,как се държат след известно време на употреба,има ли оплаквания от разлепени слоеве,разсъхване и измятане от правилната окръжност на самите корпуси,лесно изронване на дървесината по носещите ръбове,олющване на лаковото покритие и подобни проблеми които могат да се появят в практическото използване на инструмента.Ще съм благодарен и на информация относно вносителите им в България,за колко време се изпълнява поръчка и т.н.Благодаря предварително B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хммм.....аз сьм свирил на такива.....не сьм се интересувал много за тях но останах с добро впечатление,солото беше на Ямаха , брас соло от ирландско дьрво , много фьнк ;) , абе не са лоши , ама ако питаш мене по добре Pearl ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм.....аз сьм свирил на такива.....не сьм се интересувал много за тях но останах с добро впечатление,солото беше на Ямаха , брас соло от ирландско дьрво , много фьнк ;) , абе не са лоши , ама ако питаш мене по добре Pearl ;)

Мерси.Повече ме интересуваше информация от колеги ползващи конкретната серия поне няколко години,за да съм наясно с какви проблеми се сблъскват при тези барабани.Така или иначе тази тема е стара и не е актуална,като се има предвид,че вече съм притежател на солобарабанче от бреза от същата серия Custom на Basix и съм приятно изненадан от звука,дано да е така и в бъдеще.Мерси все пак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.