Jump to content
Българският форум за музиканти

Mariela - Stone Cold


Recommended Posts

Това го записахме днес в моето домашно студио (не е точно за тук, но няма да съжалявате да го чуете!!). Ще има и китари, но нямах търпение да постна!

 

http://soundcloud.com/visiondann/stone-cold-by-mariela

 

smile.gifsmile.gifsleep.gif

Редактирано от musicman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах удоволствието Дани да ми изпрати линк към това парче още рано,рано сутринта,наистина предпоследния работен ден от седмицата започна доста гадничко/наема ми вдигнаха/,но след като чух това изпълнение по съвсем друг начин всичко се промени!!!

Радвам се,че имаме такива таланти,с пожелание за известност извън приятелския и семеен кръг,защото този глас трябва да се чуе!

Мерси за готиното чувство,до като го слушах/а и продължавам/!

:) Митко :)

:) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мариела, сестрата на Добри (Змея) B) ти със сигурност ги знаеш - щото си от Каварна ;) Скоро ще запишем нещо и с брат й и ще постна пак.

 

И той много зверски пее!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен глаааааааааас! Точно, ама точно такъв съм искала винаги. Моят обаче няма нищо общо.... Дано го превъзпитам с дисциплинирана работа. Както не веднъж съм споменавала - моя е подходящ за джаз и поп, само дето не ми се пеят такива работи. Поздрави мадамата!

Клавирите са страхотни!

Усмивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тембъра е много готин.

С ръце на сърцето мога да заявЪ че е най добрия глас в текущата страница с теми в раздела :rolleyes:

И не само....

мисля обаче че все още може да шлифова това онова.

Нека силата бъде с нея

Много ми е интересно де ше са китарите и кво ще свирят, да постнеш пак резултата с китарите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това чувство не го бях изживявал от близо 14 год.!

Влюбен съм в тази жена,точно преди години , когато за първи път чух Долорес от Кренбърийс ме сполетя същото чувство!

Днес също смятам да и отделя доста време за слушане!!!

На някои може и да звучи пресилено,но поне за себе си знам истината!

Мерси за парчето!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.