Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за Китарен Процесор


Steves

Recommended Posts

коет си тъй тъй сий.

И аз съм виждал по вече Вамп от Диджитек използван от групи по лайфове,звучащи потресаващо.

само че веригата за звука нито почва нито свършва с ефекта.

Хубаво е да има голям педал :hysterical: да легурираш трафика в реално време

 

пробвай в магазина и както се каза погоре ако може да не е с някой маршал щото после ше се плюмчиш с упъването в търсене на звука от магазина :hysterical:

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мерси ама като им прегледах ценовата листа на Фактор тоя RP200 е 336лв. а в amazon.com e 87 долара. не сам толкоз богат и пак излиза повече дори и с доставките.

Мерси се пак.

 

Ама ти ако очакваш да си го купиш тука за 87 долара, има да чакаш... По-добре гледай цените от местата откъдето на практика може да си го купиш, иначе примерно в e-bay може и за 15 долара да го видиш.

 

П.П. хм, малко се изсилих, в thomann е 84 евро, което до БГ би трябвало да дойде към 200лв. (ама пак си е повече от 87 долара :hysterical: )

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То едва ли е нужно и аз да ти давам акъл след толкова много хора, ама само една идея да ти подскажа:

 

Zoom вече са пуснали на пазара нова линия (мисля, че аналогът на 505II се казва G2). Не съм ги пробвал, но подозирам, че може да са ги поусъвършенствали.

 

Иначе, Alesis съм чувал да ги хвалят само китаристи, свирещи по-леки стилове (при това май доста се развалят), Behringer V-Amp всички много го хвалят, ама мен не ме кефи (амп/кабинет симулациите имат по-топъл и естествен звук, ама останалите неща на мен са ми гола вода, wah-то определено е по-зле от Zoom-a), а старите Zoom-ве (имал съм 606II, а сега и 707II) са много относително нещо - дават възможности за много неща, обаче трябва яко да си поиграеш с настройките, докато постигнеш търсения ефект. Всъщност последното май е валидно за всички поцесори:hysterical:.

 

Абе, всъщност, като се замисля, за класически рок май Behringer-ът все пак ще ти е най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е за тези пари да си вземеш ей тва:

GM108_big.jpg

 

И като посвириш няколко години после ш дойдеш сам да ме почерпиш биричка за добрия съвет.

 

Тва е едно от малкото изделия на тази фирма което си заслужава адски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@metalhammer

 

Абе пич, това нещо 15 вата ли беше? Иначе съм чувал това нещо наживо, ама беше съчетано с Кремона®™ :) , такаче не знам що за звук вади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все таки бих препоръчал ето това отдолу - VOX VBM-1 (стига все още да може да се намери по Интернет магазините), защото Вокс обясняват на сайта си, че са го спрели от производство.

Цената му в ЕU беше/е около между 120 и 180 евро (в зависимост от страната в EU :) ) и за мен това е най-добрия транзисторен амп за драйв от всички до 15-20W.

485_BrianMay.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Digitech RP200A, взех го втора ръка за 170 кинта и съм много доволен - предимно свиря неща като Annihilator, Judas Priest, Children of Bodom... и ме устройва перфектно. Успех!

Редактирано от Borilius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е за тези пари да си вземеш ей тва:

GM108_big.jpg

 

И като посвириш няколко години после ш дойдеш сам да ме почерпиш биричка за добрия съвет.

 

Тва е едно от малкото изделия на тази фирма което си заслужава адски.

 

 

Напьлно подкрепям - фирмата е шит , но това е супер приятна изненада

Бабалан ще подкрепи -и е направил доста добри записи с него

да се има впредвид - че това е амп само за вкьщи и за запис -няма как да се превключва за свирене лайв ,освен ако не се ползва само един звук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.