Jump to content
Българският форум за музиканти

най-бързите барабанисти в света


Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=al8xmGIlhqI

 

браааат тия едвали се борят за наградата Road Runner но за сметка на тва адски кефят. абре танасе кви са тия глупости най-бързия пИчели бе... язе мисла епа че нема такоу панаир в наше село , тва е илюзия. а на онва горното победителче чикиите(с извинение) сигурно не му спорят

Редактирано от kukls
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Изкуство Тошко, ама зависи от гледната точка явно - язродите се състезават на бързини!

Редактирано от circles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде бе били комплексари :) тея хора са си посветили живота за да достигнат такива скорости ..не знаете какво говорите просто .сигурен съм 4е всеки би бил горд със себе си ако може да стигне дотам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много безмислено състезание... аз съм гледал в YouTube... имаше един, който свири в темпо 280 по 4 шеснайстини за време, което прави 1120 с ръце! Но кво от тва като можеш да свириш с 10000 удара в минута... тва не те прави музикант! Derek Roddy беше казъл в едно интервиу, че има приятел, който можел да прави 1000 удара в минута, а дори не е музикант... или барабанист :(! Според мен повечето млади хора биха "изкарали" към 700 удара в минута... не се изисква да си барабанист за това!

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве хора тва си е ташак работа не става въпрос дали са музиканти или не се ено аз искарвам на 21 "цък цък" много а ма много и балнс на връта права ахха не че се вукам ма много работи с топка мога хаха иначе във футбола никав ме нема се съм гредата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Америка е дала много на света, ама и много му е взела. Особено в последно време. Комерсиализацията и превръщането на всичко в спортен мач ограничава мисленето до хронометър, метър и спидометър. Това си е чалга мислене отвсякъде. Дали Бетовен, Стравински или Дворжак са се замисляли колко бързи пасажи трябва да има в произведенията им за да бъдат харесани? И накрая нещо, което винаги съм казвал на учениците си: "Трябва ли да застреляме Ник Мейсън и да зачеркнем творчеството му, защото никога не се е качвал официално над 86 на метронома?"

П.П. За по-младите - Ник Мейсън е барабанист на "Пинк Флойд"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или другия ти любимец - Гилмор ;)

Ако може човек да свири бързо, нека да свири. Но ако това е основно в музиката му и амо това я държи, нещата са провалени и повърхностни. Ако обаче скоростта е винаги вторична, тоест средство е, а не цел, тогава става истинско свирене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух че Шумахер свири на барабани... той ше да е най-бързия барабанист...

 

Еди Джордан свири на барабани, Мишо не.

 

аиде бе били комплексари ;) тея хора са си посветили живота за да достигнат такива скорости ..не знаете какво говорите просто .сигурен съм 4е всеки би бил горд със себе си ако може да стигне дотам ;)

 

Ми сред тия сичките няма един с изключение на Манчини дето да е свирил нещо смислено. Те са някви си барабанисти като нас само дето нямат кво да правят по цял ден и свирят като изоглавени. Аре да ритаме касата колкото се може по-бързо... ми аре не, а?

 

Да не мислиш, че Върджил или примерно оня 'ненормално добрия' Стиииииииив гОд са отишли там?

 

Или другия ти любимец - Гилмор :(

Ако може човек да свири бързо, нека да свири. Но ако това е основно в музиката му и амо това я държи, нещата са провалени и повърхностни. Ако обаче скоростта е винаги вторична, тоест средство е, а не цел, тогава става истинско свирене.

 

Да. Ингви Някъвстиин като може да свири бързо та кво. Нали свири 2 неща на кръст... От цялото му творчество няма една смислена песен която да се мери с която и да е от Division Bell примерно ... като заговорихме за Гилмор...

Редактирано от Spaz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.