Jump to content
Българският форум за музиканти

Дебютен клип на нова песен!


Recommended Posts

Ето малко видео от последния гиг,когато дебютирахме един нов инструментал-леко балaдка си пада:

 

 

Съжалявам за кофти звука,но уви от един малък въшлив кемкордър с вграден микрофон не става много добре.Изпълнението също не е перфектно,но някои от моментите в парчето ги решихме в последния момент-басистът общо взето "чете" по-голямата част от парчрто от голям лист на земята пред него :) Надявам се да ви хареса!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно да ви кажа на мене ми стана скучно и не го изслушах и изгледах цялото

Зара,съжалявам че не ти е харесало!Уви,мойте балади са едни такива скучни!

Много ми хареса! Супер е!

Къде е снимано видеото?

Благодаря ти,Деляне!Видеото е снимано в един местен клуб/ресторант,където свирим постоянно,казва се Бангкок Блус.Снимаме почти всеки път като свириме там и после правим разбор на ситуацията ;)
Ха ха на прозореца пише блус наобратно, горното неможах да го разчета...

Е Бангкок де! :(

Много интересно като синхрон бас-китара,като тоналности и т.н.Браво,Владо!Ваше ли е парчето?
Мерси,Гео!Има и повече тънкости към него,но уви от записа е трудно да се отбере много.Парчето е написано от мене иначе.
много ми хареса въпреки записа. на моменти ми напомня Анди Тимънс , а него много си го харесвам
Благодаря ти,Пешо и се радвам че ти е харесало.Чест е за мене да е сравнено с Анди Тимънс,но приликата е просто случайна.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса това което видях и чух - особено ми хареса че усетих една особена лекота на изказа което за инструментални пиеси е не чак толкова често срещано . Поздравления Владо .... пък и клубчето не е лошо ... нямам нещо против да изпия някоя и друга бира там ..... так держать . Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на някои места и на мен ми бе леко скучно, но си мисля че ако си намерите един приличен клавирист/пианист всичко ще е перфектно. Така на горе споменатите места ми звучи баш все едно трябва да има клавир/клавирно соло :)

Иначе Владо изрод си...

И бай дъ уей не съм мн навътре в фужъна или квото там се води това, тъй че може мнението ми да е далеч от истината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса това което видях и чух - особено ми хареса че усетих една особена лекота на изказа което за инструментални пиеси е не чак толкова често срещано . Поздравления Владо .... пък и клубчето не е лошо ... нямам нещо против да изпия някоя и друга бира там ..... так держать . Цеко :)

Цеко,благодаря ти за коментарите!Клубчето е готино и бирата е доста прилична за Щатско!Ти ела,пък бирите са от мене :)

на някои места и на мен ми бе леко скучно, но си мисля че ако си намерите един приличен клавирист/пианист всичко ще е перфектно. Така на горе споменатите места ми звучи баш все едно трябва да има клавир/клавирно соло

Иначе Владо изрод си...

И бай дъ уей не съм мн навътре в фужъна или квото там се води това, тъй че може мнението ми да е далеч от истината

Алекси,нема значение дали си в фюжъна или не-вкусът си е вкус и аз го уважавам!Както казват тука"храната на един човек е отровата на друг"!Аз съм мислел за клавирист или саксофонист на това парче,но поради липсата на кадри и концепцията на групата засега е това което е.За теб скоро ще подготвя нещо в по-бруталния метъл-фюжън,на което мисля че ще изкефиш!Стей тюнд,дет се вика! :)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите,Коко и Митак!Да се надаявам,че някой ден ще можем всички да седнам на по една(или повече) бира и да поджемим след това като трябва!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер ....В началото ми напомни на Дрийм Театър :metalist: но по нататък ...какво да кажа - страхотно е !!! Незнам за другите но мисля че от барабаниста има какво да се желае още !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.