Jump to content
Българският форум за музиканти

Yamaha Mm6


eXile

Recommended Posts

http://www.andysmusiconline.com/ProductDet...mp;show=ExtInfo

 

Какво мислите?

С тази 32 нотна полифония ми се струва като едно голямо недоразумение :unsure: Не виждам смисъл в синт с по-малко от 64 гласа, освен ако не говорим за нещо по-специфичен монофоничен соло синт, обаче тук ситуацията е друга. Странно :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, мисля, че роланд джуно-д, примерно, е по-смислена машина - най-малкото има 64 гласна полифония.

Че нямат секвенсери другите машини за тези пари - нямат, обаче защо ти е секвенсер като можеш да ползваш този на ПЦ-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами евтинийка....затова не ви харесва....за $600 няма да очаквате да ви чисти пода и през това време между другото да посвирва с 32-гласна полифония, нали? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хуу де, всички останали са с 64 гласна полифония, дори ямаха S03, който е още по-евтин :)

Даже логиката още повече куца с добавянето на секвенсер - с тези 32 гласа...

 

http://www.zzounds.com/prodsearch?q=&c...amp;form=search

 

 

И наистина е много грозен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да бе и аз го гледах преди няколко дни ся се надъхвам да си купя няква ямаха ама тва е ужасяващо..някак си не се вписва изобщо в поредицата...все едно са го правили през 60те и то на друга планета. И като четох в описанието това служело само за моментно композиране ако нещо ти хрумне да си го изсвириш така отгоре отгоре пък после като се прибереш в УЛТРА модерното хоум студио да си го направиш...аз смисъл в тва не виждам..само харчлък на пари за нищо насреща.

 

Абе да питам някой знае ли колко кинти отгоре ще ми излезе ако си вкарам ена MO6 от Америка ...колко ще ме одрусат за такси мита и такива глупости ? смисал колко процента и върху коя цена ги начисляват(тая дето аз съм я купил или официалната на производителя?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има смисъл да внасаш от Америка само ако има кой да ти го донесе доколкото разбирам от това, което чета.

Всъщност аз точно по този начин (с мой човек) смятам да си внасям синт следващия месец и излиза доста по-евтино.

Но ако няма кой да ти го донесе...

 

А специално за МО6 не знам защо се получава такава аномалия, но в USA (zzounds.com, musiciansfriend.com) струва 1200 долара, а в thomann.de - 950 евро, т.е. разликата в цените е доста по-малка отколкото за останалите синнтезатори. За сравнение - корг тр61 в томанн.де е пак 950 евро, а в USA - 999 долара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има смисъл да внасаш от Америка само ако има кой да ти го донесе доколкото разбирам от това, което чета.

Всъщност аз точно по този начин (с мой човек) смятам да си внасям синт следващия месец и излиза доста по-евтино.

Но ако няма кой да ти го донесе...

 

А специално за МО6 не знам защо се получава такава аномалия, но в USA (zzounds.com, musiciansfriend.com) струва 1200 долара, а в thomann.de - 950 евро, т.е. разликата в цените е доста по-малка отколкото за останалите синнтезатори. За сравнение - корг тр61 в томанн.де е пак 950 евро, а в USA - 999 долара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

 

Предварително се извинявам,че е на латиница,но това ми е написал на имейла човек,които внася от САЩ.Просто копирах писмото.Човека не го познавам.

 

 

 

 

Krainata cena, na kojato shte pristigne do Sofia se formira taka:

1.Cena v internet

2.Vutreshen transport ot saita do nashija dilar vUSA - tozi transport e pokazan v saita obiknoveno i

ima razlichni varianti, ot koito klienta si izbira.V

dosta sluchai e bezplaten.

3.Makar i rjadko ima "sales taxes" - te sa

opredelen % ot pokupnata cena - varirat ot 7% do kam

8 i neshto %.Gledame da gi izbjagvame, za da ne se

tovari cenata.

4.Nashija komision e 30% ot sumata v internet

/cena+vutreshen transport/.Tova e za sumi do

500$.Nad tazi suma e 25%, a pri po-visoki se

komentira %.

5.Transporta USA-BG, koito e po 4.5$ na kilogram.

Po tozi nachin se formira krainata cena do ofisa

ni v Sofia.

Dostavki omame vsjaka sedmica - samoletni

pratki.Vseki petak trugvat ot USA i kam kraja na

drugata sedmica sa v Sofia.Pri porachka se zaplashta ot klienta cenata na stokata v internet, poneje nie vednaga izvurshvame plashtaneto kum saita.Iskame da sme sigurni,che kakvoto se poracha i pristigne shte bade vzeto ot klienta.

Pripoluchavane na sumata ot nas saotvetno vi izdavame dokument za

poluchenite pari.Doplashta se pri pristiganeto v Sofia.

Ako imate vaprosi, pishete tuk ili skype-Kalin.iliev.ge-sled 22,00 za utochneniq!!!!!

Pozdrav,

Kalin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мислех сам да си я вкарам щото ще ходя до щатите след 2-3 месеца, но се чудех на митницата колко ще ме одрусат..една приятелка ми каза че по добре да ми я пратят оттам като пратка или колет или и аз незнам как защото ако я кача като багаж на самолета може и да не я намеря като кацна :) Затова реших да питам. Мерси мноого за инфото ще си помисля за тва предложение от Калин изглежда ми разумно. А от ebay мога ли да им поръчам да ми я купят ? 2ра ръка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.