Jump to content
Българският форум за музиканти

The Final Of


Recommended Posts

Хвана ме дъжда тия дни тука и понеже на работя си седнах на задника и най накрая позаписах това онова.Все още е в много работен вариант, това са два куплета със пред и припевите :DИмам условната уговорка на един Амиго да пробваме вокалите.Бистря някои преходи и други работи,сега е малко във формата на инструменталче.

 

http://usuarios.lycos.es/jfog/Final.mp3

 

Аз тука си пръскам колоните стана два дена вече , надявам се да се хареса и на други

 

:D

 

Не е за бременни кучета и майки със слаби сърца.Но пък е бавничко и мелодично, за мен си е направо балада :D Малко се поувлякох със желаниоето си да прозвучи по брутално може би...И барабаните са ми мноого слабо място..липсват ми бруталните и скоростни дрибъли на живия барабанист.Ама усъвършенстваме лека по лека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е ве, яко е. :)

 

Характерния за теб "полифоничен" стил. И много мелодия. Тея шведи направо са ти взели акъла. :)

 

Наистина барабаните са малко странни, ама пак стават. Яко е. С вокалите ще е още по-добре сигурно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям мизерника и само да кажа че тая идея дето почва на 22 секунда ми е АДСКИ позната от някъде и в момента правя :wall: за да се сетя мааму стара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая идея дето почва на 22 секунда ми е АДСКИ позната от някъде и в момента правя за да се сетя мааму стара.

 

Мисля, че е от една песен на In Flames, не се сещам за името.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е парчето.

Междудругото сега като слушам този Final.mp3 и ми се чини, че нещо в настройките на китарите не е доизкусурено - фалшивеят ми някак си. А иначе композицийката си я бива. Бравос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус

 

E:\In Flames\2000 - Clayman\03 - Only For The Weak.mp3

 

Там почва на 21 секунда - закъснял си с 1 секунда :)

:beer:

Верно че си прилича,но определено не съм го целял.Преди малко даже им скивах един табс и определено има разлика...До някъде обаче се улях и малко със октавера и малко се промени звученето, може би затова излезе тая прилика.Абе както и да е там ще ма соло и ня ма да сечува много;) Това е замисъла де ,ако не ме хванат други два дена дъждовни може и да не го завърша до края на годината,ще видим.

 

:violin: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвана ме дъжда тия дни тука и понеже на работя си седнах на задника и най накрая позаписах това онова.Все още е в много работен вариант, това са два куплета със пред и припевите :)Имам условната уговорка на един Амиго да пробваме вокалите.Бистря някои преходи и други работи,сега е малко във формата на инструменталче.

 

http://usuarios.lycos.es/jfog/Final.mp3

 

Аз тука си пръскам колоните стана два дена вече , надявам се да се хареса и на други

 

:cheers:

 

Не е за бременни кучета и майки със слаби сърца.Но пък е бавничко и мелодично, за мен си е направо балада :beer: Малко се поувлякох със желаниоето си да прозвучи по брутално може би...И барабаните са ми мноого слабо място..липсват ми бруталните и скоростни дрибъли на живия барабанист.Ама усъвършенстваме лека по лека.

хубаво е парчето..хубаво е като Памела Андерсън по бански

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екстра е ... ама само минута е дълго ... ако не се лъжа 1:13мин ... я да земеш да го завършиш да не идвам у Испания :)

Ам мънинко е да ;) повтаря се след 1,27 мин някъде..свободното време ни е кът...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаммм мелодично е. Слушал съм го в незавършен вариант. Идеята за мелодиите е добра. Друг е въпроса, че много ми е бавно за мен ама ..... Едни по-бързи барабани ??? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.