Jump to content
Българският форум за музиканти

Просто аз...


Recommended Posts

Най-сложно е да се описваш чрез писане.... Дори невъзможно според мен. Големите хора се описват с дела.... с действия, не с думи. Но още ми е рано да мисля за тези неща, докато не оставя една проста основа на всичко това, което искам да постигна... Просто да оставя една следа от мен....която да радва хората, и по някакъв начин тази след да остане...

 

Казвам се Радослав Радоев. На 18 години съм и в момента уча в НМУ "Любомир Пипков". Последна година... Предстоят трудни месеци. А и то сам си ги направих трудни. По принцип свиря на кларинет, но много късно осъзнах, че не това е моето бъдеще, не това е моята любов, с която бих искал да се занимавам почти цял живот. Влекат ме други стилове в музиката като цяло. В момента имам един неиздаден албум с електронна музика. Правя доста успешно радио без ограничение в стиловете... За съжаление само онлайн. Дълго време се подвизавах и из разни радио форуми. Така и се оформи мечтата ми да се занимавам с радио....и електронно продуценство. Не мисля, че последните 5 години са се оказали загуба за живота ми. Научих много и ще пробвам да влезна там, където любовта към музиката е обща... Консерватория.... Имам много да наваксвам по хармония, тъй като до сега не съм имал шанса да изучавам серизно същноста на предмета. Дано се получи...

 

 

Ако ли не... разчитам на връзките си в някои радиа. Но съвсем друго е да си с завършено висше. Иначе историята ми как съм започнал да се занимавам с музика е много дълга...и срванително късно почнала. Едва в 4-ти клас свиря на пиано... Почнах и с кларинет, колкото да ме приемат. Получи се така, че едва ли не свирих с счупен пръст на изпита. Приеха ме, но от там всичко тръгна назад...

 

Музиката е всичко за мен, друго не мога да правя....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, хубво представя не си направил :wacko:

надявам се да ти хареса тук

Желая ти успех в подготовката за кандидатстване и най-вече в самото кандидатстване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

По хармония (а и не само по тази теоретична дисциплина) има най-различни и добри учебници. Възможността я имаш всеки един момент, дори и сега! Научаването и разбирането зависят изцяло от теб и подхода ти - доколко ти е интересно и ще разшириш погледа си, доколко ще се съсредоточиш над това и ще му отделиш време, ще четеш (какво, откъде)... Лично аз имам повече предпочитание към западни учебници, изворът е по-богат, някои са станали класика и стандарт в САЩ например. А популярният български учебник на Парашкев Хаджиев все пак е добър.

Всичко ще се нареди, дори е наредено - броеницата от събития в живота ни е урок и има своето предназначение, водейки към целта. Бъди спокоен и не се тревожи!

Успех и приятни мигове във форума! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ти приятни мигове във форума . Винаги съм се радвал на хора които се занимават малко по-професионално с музика и винаги тайно съм им завиждал разбира си :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.