Jump to content
Българският форум за музиканти

Стилове за Roland


Square

Recommended Posts

Искам да попитам, дали стиловете за Roland VA-7, които са формат .STL, могат да се пуснат на Roland EXR-5s, и какво е качеството. Ако някои иска да разменим по някой стил, да пише. Благодарско!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислия че няма да имаш проблеми с стиловете всички са STL за роланд . ако имаш скайп ника ми е ves_es може да разменим някои друг стил ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теглете от нета "ЕМС Стайл Уъркс 2000 - Юнивърсъл" и конвертирайте стилове на воля - от платформа към платформа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

а могат ли да станат стиловете от roland va-7 на roland doscover5 ???

 

понеже ми казаха че на дискавър не можело да вкарваш стиловете а трябва сам да си ги правиш

Редактирано от JennY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже ми казаха че на дискавър не можело да вкарваш стиловете а трябва сам да си ги правиш

 

Е аз ако имах тая машина...няма да се ядосвам ако не може да си вкарваш стиловете, а сам да ги правиш. Все пак на клавира можеш да си издокараш стила точно, както си искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Аз имам една молба.Едно приятелче има Roland V-3 и ме помоли да му намеря стилове.Аз по принцип не се занимавам със свирене със стилове и нямам никакви, но му обещах да се поразтърся малко.Та ако можете да споделите нещо ще съм ви много благодарен.За съжаление аз нямам как да ви пратя нещо, тъй като нямам.Надявам се да ми помогнете.

P.S.Приятелчето свири български народни и македонски песни.

Предварително благодаря на тези, които ще се отзоват.

e-mail: sgeorge@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи с какви инструменти ще е направен Самият стил за VA-7 ако е с инструменти които Exr5s ги няма просто няма да тръгнат, но Style Works-a може да ги преобразува в стандартни инструменти няма да е същото но пък ще си имаш ритъма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.