Jump to content
Българският форум за музиканти

Suhr Bpssc System


Icarus

Recommended Posts

....

А направата на такова устройство реално е малка двуцифрена сума- антена, усилвател, смесител.

 

...

 

Без да искам да създавам спорове, но за качествените (да кажем и скъпи) устройства в повечето случаи се използват и качествени чаркове. А те съвсем не са толкова евтини. Трансформатор за микрофонен предусилвател от типа на Cinemag, Lundahl, Jensen, Sowter варира от 30$ до 130$, а в някои са по-два. Компонентите с ниски отклонения и добре подбрани, също съвсем не са евтини. Но резултата си заслужава.

 

Така, че всъщност единственият по-евтин компонент, както точно, според мен, се отбеляза по-горе е труда.

Иначе теорията си е теория, но бих заложил на Тек 21, а не на Берингер за усилвател, който теоретично е един и същ (щото Берингер са го изкопирали)....въпреки че първите са 2-3 пъти по-скъпи от вторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесал съм един преамп (VHT Valvulator),който се предлага за около $1200.Ще се радвам,да получа конкретно предложение,за изработване на съвсем същият,на стойност от около $200(доколкото разбирам - това било нещо нормално за нашите условия).Бих поръчал поне 2бр.

 

П.с. Не искам нещо "по-добро"!Достатъчно е,да е 1:1!

 

П.п.с. Не бих се радвал на повече приказки по въпроса... ...просто искам преампа(според посочените условия)!

 

 

абсолютно сигурно е, че няма кой да ти го направи -според изискването - Не искам нещо "по-добро"!Достатъчно е,да е 1:1!

част от хората са го разбрали

други ще го разберат

трети НИКОГА

не само относно този преамп

а иначе надуване на перки винаги ще има

само се моля на случайността (или на господ или на каквото и да е) - при толкова майстори - да не се случи непоправимото

вече знам за изгърмяли правени ампове - нашенски

дано следващия път няма човешки жертви

ясно е, че има хора с различно ниво на познанието

ясно е че има и кадърни българи които могат

 

според мен въпроса е да измислят нещо свое

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Тони, айде без пресилени изказвания. По твоята логика не трябва да има маршал щото са копирали фендер. А за тва, че нямало кой да го направи- айде айде, те извънземни технологии използват...

 

Хората са казали- преди да напишеш нещо, спри и мисли 10 секунди какво ще напишеш. После помисли още 10 дали да го напишеш...

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, айде без пресилени изказвания. По твоята логика не трябва да има маршал щото са копирали фендер. А за тва, че нямало кой да го направи- айде айде, те извънземни технологии използват...

 

Хората са казали- преди да напишеш нещо, спри и мисли 10 секунди какво ще напишеш. После помисли още 10 дали да го напишеш...

 

 

Не знам, щом той уж на фендер си свирка, ама на тоя клип саунда е повече от отвратителен! (за Инги Малмстийн)

 

 

ТОВА ТИ СИ ГО ПИСАЛ

коресподенцията ни приключва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми изкривявай думите, защото ставам много остър в такива случаи <_<

 

Казах на човека, че Ингви по принцип свири на фендер и се предполага, че и на гиг-чето е с такъв, по повод въпроса на колегата.

 

Па ако не знаеш, да те светна, че и кубе за 10 бона може да звучи кофти и да се запише по кофти начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.