Jump to content
Българският форум за музиканти

Бихте ли дали съвет?


Иво-баса

Recommended Posts

Райзинг Хорс

 

:) това е добро!

 

Обади се на Личо-мюзик.Той ще те посъветва и ще типредложи много варианти.Моят Фендер той ми го достави от Щатите.0888936291 Личо

 

Geo, по разговорите ми с теб останах с впечатление, че басът ти е излязъл доста пари. При Личо може и да има "избор", но за цени съм резервиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

а това с "изписването" е най-голямата простотия. Харесваш си един онлайн шоп кадето цената те устройва, намираш познат с кредитна карта и си поръчваш. Да не мислиш че тия нашите магазинни спецове друго правят. Преповъчвам ти страна от ЕС. Аз лично купувам от Германия щото там пазара е голям и поради тази причина има огромен сортимент и цените са що годе изгодни. Друго предимство е стандарта на Германия - хората плащат ама и искат качество и затова всички фирми производители карат там само добри стоки и да се натъкнеш на менте е почти изключено.

 

Поздрави и успехи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,съгласен съм с закупуването от там,но няма ли да стъпят разходите и разправийте до по висока цена ако си го поръчаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Германия цената за доставката варира от 15 до 50 евров в зависимост от обема и килограмите. За бас би трябвало да е около 30 евро (60 лв.).

Разравии няма да имаш щото нали сме в ЕС и няма мита и други простотии. Харесваш си шоп и им пишеш мейлче и до ден два по принцип отговарят.

 

Аз примерно през декември купих пулт за 280 евро + 40 доставка (общо 320) а в ямаха ми искаха 370 за същият модел. Тъй че си заслужава винаги да гледа човек. Може обаче в БГ да е по-евтионо. Нашият китарист ще си вземе китара от Икономов щото по-евтино излиза ... бе гледаш, сравняваш, пробваши тн ...

 

Поздрави и успехи

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Германия цената за доставката варира от 15 до 50 евров в зависимост от обема и килограмите. За бас би трябвало да е около 30 евро (60 лв.).

Разравии няма да имаш щото нали сме в ЕС и няма мита и други простотии. Харесваш си шоп и им пишеш мейлче и до ден два по принцип отговарят.

 

Аз примерно през декември купих пулт за 280 евро + 40 доставка (общо 320) а в ямаха ми искаха 370 за същият модел. Тъй че си заслужава винаги да гледа човек. Може обаче в БГ да е по-евтионо. Нашият китарист ще си вземе китара от Икономов щото по-евтино излиза ... бе гледаш, сравняваш, пробваши тн ...

 

Поздрави и успехи

Има логика,но не ми е ясно схемата с доставката,с митата и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в крайна сметка,човек трябва да рискува да си купи бас без да го пробва и да разчита само на впечетления от колеги,което не е маловажно в същност,но си е друго да се пипне нали?Благодаерн съм за мненията ви.

Мисля,че се спрях на Фендер Джаз бас,но кой точно незнам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми е ясно схемата с доставката,с митата и т.н.

Нали сме в ЕС - няма мита вече на стоки от ЕС и за ЕС. Купиваш и пристига по пощата или DHL.

 

да разчита само на впечетления от колеги

... абе аз бих те посъветвал да не слушаш тоя и ония щото всеки има различно виждане за саунд и качествена изработка - око да види, ръка да пипне му е майката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Райзинг Хорс дали ще мога да се пазаря,единствено там се сещам за Фендер :godbless:

Не съм убеден, но ако имаш аргумент, с който да се пазариш, би трябвало да пробваш.

 

Например, че от някъде можеш да си купиш въпросното нещо по-евтино.

 

 

Иначе, в Райзинг Хорс, цените обикновено са напълно прилични. Абе разгледай различните магазини и си харесай нещо :bravo:

 

Лично аз съм доста против купуването на инструмент от чужбина, тъй като най-важното за един инструмент е да ти допада лично на теб. Моят бас си го взех от Германия, но бях там и го пробвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е именно за това говорим,ръка да види око да пипне.В Хорса :virtuoz:

нямат мисля голям избор за пипане,спициално за Джаз бас.

А какво става ,когато го поръчаш и го пипне и пази Боже,въобще не ти допадне като китара.Хубаво,чел си спецификацията и ти е харесало всичко,но в един момент не се оказва твоя бас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.