Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

Maja Kleszcz, полска певица, мисля че е от Варшава. Пее в доста стилове ето нещо близко до джаза.

Това с което е добила една огромна част от известноста си и това с което аз разбрах за нея, е един доста интересен проект наречен Kapela Ze Wsi Warszawa(и английското му име Warsaw Village Band). Тази банда свирят етно/урълд музика, като са съсредоточени осново, може би единствено върху полската народна музика и полските традиции. Използват характерни за тях инструменти и правят наистина хубава музика според мен. Сега ще ви дам няколко примера, другите певици също ми харесват много.

http://www.youtube.com/watch?v=0EoCLJMM__Y

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Stevie Wonder e номер 1 :icon_shithappens:; а в последно време много се кефя на Jay Kay(Jamiroquai - златните им години имам предвид), повлиял се е доста от Стиви; големи надежди имам за Sam Sparro, доста е талантлив

 

от българските - Румен Бояджиев, Константин Цеков, Мария Илиева, Васил Петров, Орлин от Каффе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

О, много имена може да се напишат :thumbs_up:

 

Dave Gahan (Depeche Mode) винаги ми е правил страшно впечатление с невероятното си присъствие на сцената. Същото, но в по-малка степен се отнася за Till Lindemann (Rammstein).

 

Още - Falco, Николай Расторгуев (Любэ), Kate Bush...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mike Patton(Faith no more, Mr Bungle, Tomahawk и т.н.)!!! :greenangel:

 

Деба...мислех си, че ще съм първата, която ще го спомене... :greenball:( Патън е най-мултифункционалният вокал...уникат! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Michale Graves пълни ми душицата тоя човек много ми харесва

Ozzy

Dio

Наско от Б.Т.Р

Sean Harris (ex-diamond head)

Rob Halford

Chester Bennington (колкото и невероятно да ви звучи това е вокала на първата ми група която и ме вкара в рока/метъла преди доста време .. нищо че той и групата му са поп сега пее много добре човека)

Dave Mustaine

Shagrath (има много як стил на пеене)

Abbath

Fisher от Cannibal Corpse

Klaus Meine

Joey Belladona

Bruce Dickinson

Редактирано от Johnyy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фреди Меркюри,Джо Лии Търнър,Деивид Ковърдейл,Селин Дион,Фил Колинс,Бон Джоуви,Рони Джеимс Дио,Лучиано Павароти,Андреа Бочели,ДЖОШ ГРОБАН може би ми е най-любимият ,но има още много други певци които харесвам просто за момента се сещам за тези :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

David Coverdale, Brian Johnson, Bon Scott, Ronnie James Dio, Ozzy Osbourne, Bruce Dickinson и още мноого други. Но естествено, Freddie Mercury си остава човека глас! :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много имена могат да бъдат написани, ще дам може би наистина най-любимите ми:

 

Michael Jackson

 

Freddie Mercury

 

Axel Rose

 

Ronnie James Dio

 

James La'Brie

 

M. Shadows(Matthew Charles Sanders)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.