Jump to content
Българският форум за музиканти

нещо като Fussion


Recommended Posts

Баш си е фюжън и звучи гот :ph34r: Само по китарата имам малката забележка,че би могла да бъде по настроена.Ако искаш,можепш да я презапишеш :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш си е фюжън и звучи гот :huh: Само по китарата имам малката забележка,че би могла да бъде по настроена.Ако искаш,можепш да я презапишеш :virtuoz:

мерси за забележката , която си е съществена :ph34r: , но ако изтъкна причините за това ще като оправдание, така че ще я презапиша при първа възможност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultra0mega,

благодарим за пожеланието... да ти се сбъднат всички желания за добро през новата 2007-ма година, каквото си нямал през миналата - да го имаш през настоящата година и така да не се отървеш от добро здраве и късмет!

 

Сега за парчето.

Не е нещо което не съм слушал или не съм свирил, но аз от вече 6 години не се занимавам със свирене на стилове, по ред причини, които не искам да издавам.

Та, малко се отклоних и офтопирах, но това е характерно за мен...

 

Ще си позволя един съвет:

1. Ако искаш да направиш парчето си малко или доста по-характерно, запиши китарата отново, настрой я максимално перфектно до баса и клваирката там семплите дето използваш.

2. Запиши втора китара, която дублира първата, с леки допълнителни хармонични тонове (не е задължително да са терци, да не ме разбереш погрешно... нали така), НО!!!

Втората китара я настрой с проценти по-ниско от тоновете на първата, перфектно настроената, за да стане характерно.

Ако искаш пък китарата (китарната част) да изпъкне съвсем, дублиращата китара я запиши с лека настройка в проценти по-високо.

Каква процентна разлика да използваш, оставам на теб сам да си решиш!

 

Да, да... знам, че си мислиш, че всички ще кажат, че е станало фалшиво. И после? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@martist благодаря ти :)

 

@adXok благодаря ти най вече за сърдечните пожелания :) знам че идеите ти са интересни и оригинални , но въпреки това не послушах съвета ти(поне не на 100%) и не зашото другите ще кажат нещо, кавото и да било , а защото представата за това как да стане точно на това парче е твоя и ти най добре би си я осъществил :) въпреки това оценявам съвета и ще изпробвам похвата някъде.

 

 

ПАРЧЕТО СЛЕД МАЛЪК РЕМОНТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.