Jump to content
Българският форум за музиканти

Парчето на Авансадос за Евровизията


Recommended Posts

Ето това е всичко, което успяхме да дадем за попмузиката ;)

Казва се On fridays:

 

http://myspace.com/avanzados

 

С пожелания за хубава Нова година и очакване на мнения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е добре измислена,записана ,изсвирена и тнт

...но,личното ми мнение е че е далеч от ''фестивалния'' дух на конКуРса.

 

-------------------------------------

пепел ми на устата дано греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би грешката е вярна :greenball:

 

Абе майспейсова му работа... като улучи човек по-добър момент, може и да го чуе. И на джимейла е пратено вече, ама то пък днес е сряда. Трябва да се слуша в петък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да обидя никого, но докато все още имате възможност сменете парчето. С това точно не мисля че имате и минимален шанс, аз не откривам нито идея нито мелодия а го слушах няколко пъти. Пак казвам не искам никого да обидя, всеки музикант и група имат по няколко слаби произведения, просто дайте им друго!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че имате самочувствието да участвате на конкурси, пък били те и Евровизия, но все пак е добре да се има реален поглед над нещата, музиката не е нормативка и гонене на награди. Предполагам точно заради това се допитвате и до хората, за да могат те отстрани да си кажат мнението. Ами аз подкрепям по-горния пост. Някак си няма идея в това парче, много е сухо. Едно парче трябва да може да те хване, да се запомни. Това е индивидуално възприятие, разбира се, аз изразих моето усещане, не искам да се обиждате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам точно заради това се допитвате и до хората, за да могат те отстрани да си кажат мнението.

 

Да, допитваме се до хората :happy: и четем внимателно какво споделят.

 

Не искам да обидя никого, но докато все още имате възможност сменете парчето. С това точно не мисля че имате и минимален шанс, аз не откривам нито идея нито мелодия а го слушах няколко пъти. Пак казвам не искам никого да обидя, всеки музикант и група имат по няколко слаби произведения, просто дайте им друго!

 

Не е казано, че на всяка цена ще участваме - само възнамерявахме :)

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-добрата ви песен е Affordable date.От както ви свалих 4-те песни от майспейс преди няколко месеца първо се заседяха доста време на мп3 плеъра ми и още си ги послушвам често.Не смятам,че те стават за Евровизия,но ако идвате някой ден към Пловдив с удоволствие бих пил една бира под музикалния съпровод на творбите ви.

Колкото до конкретното парче - наистина не е в духа на Евровизия,както и творчеството ви като цяло (това го разбирайте като комплимент),но пък парчето е готино. :hello: :godbless:

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.