Jump to content
Българският форум за музиканти

Pantommind на Евровизия?


Recommended Posts

Малко е лекичка за БНТ след ланшните Лорди (става дума за жабата, подковите и вола в К1) ;):):P:)

С костюмите не знам какво правим. ;):beer::)

 

Иначе успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

мене pantommind винаги са си ме кефили

мноо яки

а и тази песен специално кърти мноо

и силно се надявам да се класират и да бъдат избрани за българсия представител на еврото че до са винаги ме е било срам от българското участие там---са да мога и аз да кажа--да бе и аз съм от българия

успех пичове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, много сте ми на сърце с това, което правите!

Ако трябва да съм честен на Fates Warning отидох заради вас и се радвам, че присъствах!

С много музика да ни радвате през 2007-ма! :)

Редактирано от Delian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, аз мислех че правите някъв лигав прогресив, а то :godbless: :green:

Кефи ме. И понеже каза че не е досмесена - вокалите сякаш много изпъкват. Пък ако и ги втежните малко... :godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ами хубави песни имате,ама за какво ви е да се занимавате с тези Конкурси???

...за "Евровизията" в БГ варианта няма какво да коментираме...

..."Златния Орфей" поне остави Песни след Себе си

:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е добра наистина!!! :virtuoz: Браво за опита, но комисията за предварителното оценяване и пресяване си е все от хора на над 50, които от години едно си знаят, едно си баят. Дано пък да успеете и аз все си викам - трябва да се пробва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вокалите сякаш много изпъкват

:virtuoz: Както казва нашия китарист - вокалите тук "треа да са "фестивални",затова е така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще се класира...съмнява ме, защото знам стиловите предпочитания в такъв род конкурси, но и не е толкова важно, защото песента наистина е хубава и 'звучи' добре! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве метали ше ми я прати ли някой jFog0013@yahoo.com.. незнам кво става с май спейс страшно ми се дърви напоследък..

може ли да се е прецакал стрима заради куик тайм?от как го сложих май,почнаха проблемите(не мога да го махна щот ми плейвам ежедневно едни неща)...ако някой има идея де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве метали ше ми я прати ли някой jFog0013@yahoo.com.. незнам кво става с май спейс страшно ми се дърви напоследък..

може ли да се е прецакал стрима заради куик тайм?от как го сложих май,почнаха проблемите(не мога да го махна щот ми плейвам ежедневно едни неща)...ако някой има идея де.

Пробвай от моя профил ,би трябвало да се плейва директно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове честито!!!

Оказа се, че не всички места са продадени :virtuoz:

При положение, че парчето в което участвах си е голем комерс и смея да твърдя доста прилично и имахме 2-ма души в комисията ни се заяви, че не сме в духа на конкурса :greenangel:

Дано Марга Хранова е в конкурса и телом и духом :virtuoz:

Знам си аз, че требва да се добера до Жокер медия ся само ше вида да не тегне неква прокоба. Ама ако не се разпаднат мастило там отивам.

 

Ше пусна един за Пантомайнд :virtuoz:

Лошото е, че нема да ни свирите на живо ма ние си ви знаеме !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.