Jump to content
Българският форум за музиканти

Обсъждана тема ... ама със странно допълнение


Dilian Nedev

Recommended Posts

Да , и ако може да кажете и цените .

пс. X-Vamp не ми върши много работа ... много пари е , него го знам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Зуум 606 с уа педал. Чисто нов от малкия цум съм го взел. За 180 лева.

Ясно - търси се нещо друго ...

 

А колко струва някакъв Уа педал - Проел , нещо такова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам, че колкото и да струва, не си струва. По-добре кажи с колко пари разполагаш и да го мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко струва някакъв Уа педал - Проел , нещо такова ?

То, за Проел-а, в една друга тема, не много хубави неща се споделиха - та ако искаш, поразрови с търсачката и обмисли :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разполагам с толкова , за колкото ще намеря някакво Уа за домашни употреби . Наистина , има ли Проел за 60 / 90 лева ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам, че колкото и да струва, не си струва. По-добре кажи с колко пари разполагаш и да го мислим.

той е прав!

иначе като нямаш кинти - купуваш на старо... сякаш гледах някъде из форума обява да се продава експрешън педал на проел за 30-40 кинта, но не беше скоро и навярно вече е продаден (пусни си тема в раздела Купувам-Продавам-Подарявам) иначе за втора ръка да речеме аз имам процесорче KORG ToneWorks AX1g, който имам намерение да продам за в бъдеще за около 100-тина лева (а и той, толкова си и върви втора ръка) иначе нов.... все още има един във Фактор и се продава 270 кинта.... тааа мисля си че да си купуваш от магазина не е офертата за тебе... иначе вярвам че има и зуум-чета които също биха ги продали за около 100-тина лева, но май по-евтино няма да намериш... остава варианта да си купиш педал на проел (ако намериш за 30-40 кинта) и някой зуум 505 (пак ако намериш за 50-60 кинта) но ми се струва че пак там някъде ше ти се върже.... успех пич :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Берингер Хелбейб е за около 90 кинта също и може би е малко по-добър от тоя Проел. Ама не много.

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.