Jump to content
Българският форум за музиканти

търся си една китара


DaRkDuDe

Recommended Posts

Здравеите, аз съм нов тука но следа форума от доста време и е готин.

Сега аз имам китара Берингер (супер състояние и сум пуснал тема за продаване)

като я продам аз искам да доплатя и да си купя

или Гибсон СЖ или Винтаже като Гибсон СЖ.Аз съм от плевен и ми е трудно да намеря хубави магазини ако можете да ме упътите и да ме орентирате със цените много ще съм благодарен. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=17853

 

Не е гибсъм ма прилича :Р Та сам можеш да предположиш каква ще е цената на нов гибсън :virtuoz:

 

п.п. Колега, и аз съм от Плевен :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси ама това просто 600 лв просто ..............

ми 1во човека я дава за 500 и 2ро...незнам дали си много наясно човек,ама епифон е лицензна марка на гибсън...гибсъните вървят за по 1500-2000 на старо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.gibsoneurope.com/smartsite.dws?id=3937

 

Можеш да потърсиш информация за цени - става въпрос за хиляди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш познати в Щатите влез в E Bay, Musiciansfriend, Sam Ash... Но първото май е най-добре, защото там има безумно евтини оферти. Както и другите момчета казват, ако искаш истински Гибсън, приготви се да платиш повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От берингер китара направо на гибсън е голям залък за всяка уста според мен. Сигурен ли си, че ще си заслужава, тъй като една китара Гибсън СЖ ще ти бъде вярна поне 7-8-9 години, може би. Така, че помисли си. Не знам със сигурност на какво ниво си, но просто предполагам. Особено ако 600 лева са ти доста, колегите по-горе ти казаха. Става въпрос за хиляди, във всяка валута. Извинявам се, ако се заблуждавам и съм те обидил, не целя това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.