Jump to content
Българският форум за музиканти

Композиции


adXok

Recommended Posts

Здравейте,

отдавна не бях пускал нищо, та си помислих, че сте ме позабравили.

Е, ето че отново седнах да поняредя това онова от парчетата, които съм композирал с акустичната китарка едно време.

 

А сега самите части от парчетата:

 

adXok-Hey_U

 

adXok-MLG

 

П.П. Парчетата са редени само с мишката и на Reason.

Не съм сложил клавирите и вокалите, щото нямам време засега.

Редил съм така, както бих ги изсвирил на съответния инструмент,

малко по едно време ми писна и баса е по-постен за няколко такта от

парчето "Hey U" (Ей, ти!).

 

Айде приятно слушане и кажете как се чува при вас, щото аз смесвам на колонки-яйчица за 15 лв.

Инструменти: аз и мишката... и пишката поподръпвах.

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запиши ги с истински инструменти, така не звучи никак убедително...особено има един звук играещ подобна роля на скреч, който даже ме разсмя... идеята иначе я имаш... а тва е много важно!

Редактирано от starfish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

adXok - идеи имаш, земи се хвани да пишеш музика за пари, бамер си вземи няква по кадърна техника и някой друг инструмент, че да ти мине мерака :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

starfish,

това не трябваше да е скреч, а по-скоро заглушаване с лявата ръка, ама като нямам подходящи семпли за тая работа и скреча върши работа, хахаха

 

LOE,

мерси за напътствията, знам ли... само че не мога да си представя да пиша музика без да я изпълнявам аз, все пак ми е част от душата, дето се вика.

А иначе аз си ги изпълнявам доста добре, само дето не мога да се разделя на 5-6 клонинга... Трябват хора, за всичко е така!

 

Радвам се, че тези парчета имат двама фенове. Благодаря за което! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахх много развлекателна музичка с различен привкус на места ...дори щипка лидийска подправка - която ми е любима:dance: феновете сме трима вече :hello: Адхок подръпвай пишката по малко и ще стават по избарани нещата :) А звука ти е екстра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масата от фенове прогресивно нараства. Вече трима се осмелиха да кажат по няколко думи, за което има благодаря.

Абе честно да ви кажа тва с компа и мишката си е голяма играчка. Нещо което мога да го изсвиря и да го запиша буквално за 1-2 минути, трябва да го редя понякога и цял час за всички инструменти, че после и звук да се нагажда като дойде според звученето от колонките.

 

Нищо де, важно е да не забравям идейките. Има доста... вече 5-ти албум мога да започна, не казвам че всичките са добри, но мисля, че са открояващи се, щото така или иначе вече не гледам да свиря толкоз, колкото да отприщвам съзнанието и емоциите.

 

Яд ме само, че не мога да сложа вокалите... нямам микрофон! А обичам да грача, не е като да не е! :dance:

Баса сега гледам, че бая изпъква тука на работата като слушам, ама аз обичам и баса... и бахура. Иначе ми се ще да съм барабанист, пък ако ще и в Алабама да е.

И все пак не мога да скрия, че човека оказал най-голямо влияние върху музикалният ми усет е Девин Таунсенд. А като малък слушах и много група Тъмно, който ги помни. Между другото ми върнаха една касетка с техния единствен албум от 1994-та!!! И я свалих от декче на мп3-ки... Общо около 65 МБ излезе, така че ако някой ги иска - да свирка! То тва май е пиратлък, ама какво да се прави... няма ги по магазините, а и какво става с тези хора, питам се... къде са!?

 

Да завъртим цикъла на зарибявките: цикъл - цикъл - цикъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запиши ги с истински инструменти, така не звучи никак убедително...А дали може? Защото много ме съмнява...звучи аматьорски скалъпено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ще кажа две неща - както обикновено Адхок има нелоши рибки:curse:

 

и както обикновено, без да искам да съм краен, на компа е едно ама все още музика не се записва, продуцира и издава на компа, може би след 10-20-30 години, а може би не:ph34r:

 

ако събереш група и си свириш нещата на живо може да е убиец, дотогава си остава само това което е- просто добри идеи нахвърляни на бял лист. и леко с винцето, баце:blink::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.