Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте да намерим малко клавиристи :-)


musicman

Recommended Posts

:D Той си е скътавчица човекът - какво да го пра'йш!!! :D Боянски - МУЦ,бре!!!Шегувка!!! :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:P Той си е скътавчица човекът - какво да го пра'йш!!! :D Боянски - МУЦ,бре!!!Шегувка!!! :P

Що аз бре пиле !? :D

 

Топси да си го черпи musicman, той е обещавал бира на пианисти :P

 

с тебе ша са разберем някак :P

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пиянист. Синтезатор съм бутвал 2-3 пъти в живота си, но вече 15 години свиря на тоя Беларус вкъщи:D Що годе ме бива, да се направим на скромни :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз също съм клавирист, макар че все още се занимавам и с китарата. Клавирът го използвам основно за рок и метал, а класиката съм я оставил на по-заден план. Иначе ме влечат неща от сорта на Nightwish, Children of Bodom i Theater и основно такива свиря. Или поне се опитвам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирите, както не еднократно съм казвал в тази тема :D

бирите се изплащат на сбирките на форума на които присъствам :exclaim:

А аз съм може да се каже редовен :o

Така, че заповядайет на следващата сбирка да си получите бирите :blink::blink:

за тези дето няма да дойдат

изпращам виртуални такива :huh:

:D:curse::curse::blink::curse::lol: :guitar: :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е форум!!! ;);):) само музиканти + почерпка с бира ! Досега съм нямала честта да присъствам на подобно Бг място и ми е изключително приятно :) Иначе аз - пианистка/клавиристка / тялом и духом :) I :inlove: beer

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
Добре заварила!Само да не ме оплюете и мен,че съм САМО китарист.Китарата е първата любов(вече 17 години връзка),пианото е втората-изстраданата(докато си го купя,ама пък какво уцелих-уникат от 1883!!!)и продължава десетина години,че и повече май...Сега сериозно:по въпроса с авторската музика-писала съм такава за няколко пиеси,предимно на пиано.От време на време се събирам с разни "групари" уж "за малко помощ тука с едни хармонии",става така, че им избацвам по 5-6 парчета, плюс китарните части и вокалната партия(или партии) и...Мързел,брате-окапва им ентусиазмът,като се започне сериозното свирене или пък ме разчекват и да карам интрото на акустичната,и клавира после да държа,че и да пея.Не ,че не се получава,ама...Та така:това е много накратко казано(че надълго си трябва на живо да е).

 

P.S.:Чакам си бирата(а защо не и направо касата,като си толкова щедър)-студена и зелана,моля!!! ;)

Айде стига си се оплаквала - ти си си гений и без това ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.