Jump to content
Българският форум за музиканти

Благотворителен концерт !


Recommended Posts

Да, колеги, всякаква форма на реклама, споменаване на случката на Петър, призива за кинти, размахването на линка, поканването на хора на концерта - подходящи, разбира се, ще бъде от полза. Сещайте се как се рекламира нещо без кинти в държава, дето сал връзките и позиционирането по нужни/ци/те места има значка.

Имам разни плакати в А3, и ще ги туря, дето трябва. Можете да копирате плаката на Восток, дето можете; ако нямате добро копие, на ЛС ще се разберем. Копирайте, принтвайте, лепете, пращайте, слагайте по офиси, села, паланки, водопади, 3 и 4 блокове на АЕЦ, ВЕЦ, ТЕЦ , ВИЦ, ДИТЦ и давайте; ин вас Петър тръстс!

 

Знам, че ви е досада да се пише само за тва; но наистина това е форумно събитие с жива музика; освен това наистина е безкористно. А един човек се надява да живее мааалко по-нормално след два месеца, ако е рекъл Бог.

Ако въобще бъде жив тогава....

Аз искам да помогна. И не мога да ви карам. Нито да ви се сърдя, че други проблеми ви тресат.

 

Малко зор, голямо добро ще сторим.

Че да ни стане навик на всички.

Щото ако ние не си помогнем, заеби международния заговор, Евросъюза и прочее химери.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно ще ми останат няколко афиша с добра резолюция :greenball: , които могат да се слагат по офиси, банки и места, дето няма да ги покливат с други афиши. Който може, да се свърже с мен.

 

Айде, форуме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви питам,за какво става въпрос,разбрах само благотворителен концерт!В помощ на кого е кога е и някакви такива работи ме вълнуват!

Как мога да ви помогна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Здравейте всички.Регистрирах се във форума, за да благодаря за хубавия концерт. На организаторите и на изпълнителите. Разбрах случайно и дойдох. Поздравявам ви за повода за това мероприятие. Хубаво е, че има още такива българи, незабравили основополагащи християнски и човешки ценности.

Последно чух ( когато излизахме),че сме събрали трицифрена сума :D . Дори да не е много, дано да напълни още мъничко чашата на надеждата на Петър. ПродължаВайте да сте такива ХОРА.

Желая весели празници на всички :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО на всички ,които участваха и на всички които дойдоха!!!! :)

 

БРАВО на Същият за инициативата!!! Господ вижда всичко :)

 

Весели празници и живи и здрави!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.