Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос


Recommended Posts

Можете ли да ми предложите някакви евтини кардани?Ценова граница няма.Просто имам голям мерак да си закупя,ама финансите не ми го позволяват за момента.Искам инфо за цени,модели и т.н. Ако може и постнете и снимки няма да е зле :blink: Много ще съм ви благодарен.

Ники.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писали сме поне 100 пъти по тази тема ! Какъв е извода ?!

Ползвай търсачката младежо :blink::blink:

******************

Дядо ти Мраз ;)

Редактирано от eL_NinYo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

******************

Дядо ти Мраз ;)

Мислех,4е Дядо Мраз не съществува,а то к'во се оказа :blink:

Дядо Мраз бил сред нас и се подвизава под името eL_NinYo!!!По тази логика би трябвало ник нейма да е eL_Мраз или eL_Дедо,но сигурно е от мерки за сигурност :blink: Айде затваряйте темата!Ще се поразровя,пък ще видим :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда.Напълно си прав!Дядо Мраз съществува.Имам и снимково доказателство

president-studio.gif

Щастлив съм :cheers: А,между другото,от къде става сменянето на надписа под аватара?

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И покрай втората каса и още 1 педал и то излязло колкото кардана,че може и по-скъпо :think:

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако свириш на Амати и барабаните ти звучат като котка в шкафче наистина е по евтино да блъскаш с 2 каси, но за двукасник, който смята да свири на тея барабани(а и особено след като Ники е с до колкото видях Yamaha) ти трябват:

1. Идентични каси, за да е възможна настройката

2. Нови кожи... и на 2-те

3. Еднакви педали.

 

Като теглиш чертата колкото по-добри са ти барабаните, за да ги направиш двукасни ти трябва стабилен финансов ресурс. Момчето само каза че иска евтинко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми предложите някакви евтини кардани?Ценова граница няма.Просто имам голям мерак да си закупя,ама финансите не ми го позволяват за момента.Искам инфо за цени,модели и т.н. Ако може и постнете и снимки няма да е зле :happy: Много ще съм ви благодарен.

Ники.

Щом искаш да минеш тънко моят съвет е да не си взимаш какъвто и да е педал Stagg. Новите модели не съм ги пробвал, но другите два (които са доста разпространени поради ниската си цена) са големи боклуци. Един приятел си взе за 290лв. някъде Хейман и е доста добре направен за цената си... макар и при него нитовете да не са много издръжливи! Но доста по-добре от Stagg при всички положения. За пример старият ми кардан бе точно такъв Stagg и двете му вериги се скъсаха, по-голямата част от нитовете изпопадаха и топките се разкъсаха... за сега само за това се сещам :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един познат каза че продава стар Сонор. ще го разпитам. преди време и аз имах стар кардан от същата марка и беше като танк :read: :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чове4е щом свириш на Амати мога да ти дам една Аматска каса за една седмица!Ако те накефи си взимаш втора каса ако не си спестяваш за кардан и това е!

Една Аматска каса е не повече от 60-70 кинта

а аматския педал около 15-20

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4 един приятелски съвет.ако не си подлудял на тема кардан(да искаш до полуда и да си купиш първия възможен),изчакай и си купи чисто нов и то марков,втора ръка кардан да си вземеш трябва от приятел на който имаш доверие.аз си купих PEARL ELUMINATOR кардан преди 4 години и не емръднал,разните ку4и марки се трошат и не си струват парите!!!ако имаш познат в чужбина ще ти излезе не повече от 400-500 $,не са малко но по-добре изчакай и си вземи нещо добро отколкото за 200 лв боклук от БГ. В БГ единствено чисто нов в магазин има ЯМАХА,друго всичко е 2-ра ръка а там риска не е малък!!

прецени си какво искаш!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва не е вярно, има и Сонори нови, внасят се от xxxx, както можеш да си изпишеш и от разни магазинери, които си слагат надценка като Русинов например.

 

освен този ми приятел, когото за съжаление още не съм питал, пича Ачо, барабанист на известната в тоя форум банда Response последно продаваше едно Camco, питай потребителката Elly за подробности :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4 един приятелски съвет.ако не си подлудял на тема кардан(да искаш до полуда и да си купиш първия възможен),изчакай и си купи чисто нов и то марков,втора ръка кардан да си вземеш трябва от приятел на който имаш доверие.аз си купих PEARL ELUMINATOR кардан преди 4 години и не емръднал,разните ку4и марки се трошат и не си струват парите!!!ако имаш познат в чужбина ще ти излезе не повече от 400-500 $,не са малко но по-добре изчакай и си вземи нещо добро отколкото за 200 лв боклук от БГ. В БГ единствено чисто нов в магазин има ЯМАХА,друго всичко е 2-ра ръка а там риска не е малък!!

прецени си какво искаш!!

Съгласен съм!!! Аз имам Gibraltar и е железен :unsure:! При Пепи Славов има една Yamaha на старо и още някъв дет не го помня много добре, но изглеждаше някъв много странен. Съветвам те да провериш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.