Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам да си купувам синтезатор


bulby

Recommended Posts

А,сериозно ли мислите,че EX 5 може да се намери за 700$?!?Щото наскоро продадения модел на същия синтезатор беше купен за 2000 лева ,което със сигурност е над 1000$ :lol:

Ами скоро в един форум четох, че един пич си купил от eBay за 700$ този синтезатор. След това влязох и аз в eBay и потърих и имаше сходни обяви, но това е за щатите... :)

 

А иначе по въпроса за P90, тъй като до скоро имах такъв. По-готино стейдж електронно пиано няма - прекрасен акустичен звук, прекрасна клавиатура. Какво повече му трябва на човек за класически джаз, поп с пиано, класика и т.н. Но естествено за разни бъзикни, шумове, хеликоптери, кът-оф и прочие джиджавки не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ако не е тайна,какво имаш в момента?

А иначе по въпроса за P90, тъй като до скоро имах такъв.

ако бях на твое място с такава яка клавиатура и яко пиано,бих си купил само един модул с разни гагамуди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това става,но предпочитам както казах ямахата:)

P.S. имам чувството ,че съм като рекламно лице на ямаха!де да бях!щях да си имам синтове.които съм взел с 75% отстъпка...ех...мечти :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не е тайна,какво имаш в момента?
А иначе по въпроса за P90, тъй като до скоро имах такъв.

ако бях на твое място с такава яка клавиатура и яко пиано,бих си купил само един модул с разни гагамуди :P

В момента нямам нищо, продадох я, защото заминавам за чужбина след една седмица. И тъй като там ще съм за дълго време, ако не и за... постоянно, то ще ти кажа какво съм се наточил да си взема още първия месец - Yamaha P250! Само това ще е! Макар че из едни форуми прочетох слухове за наследник на S90, който може би щял да се казва S90 ES и ще има звуците от Motif ES и вероятно още по-добро пиано (което впрочем е нещото, което ме кара за момента да не искам S90, защото иначе по всички други показатели е убийствената свирка!), това се очаква сега на летния NAMM да го представят, ако е вярно, така че може да изчакам малко и да избия рибата след това! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уоу!яко!тази ямаха Р250 е добра.скоро я гледах някъде и не ми направи огромно впечатление,но е готина.лек път и да ги разбиеш чуждоземците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уоу!яко!тази ямаха Р250 е добра.скоро я гледах някъде и не ми направи огромно впечатление,но е готина.лек път и да ги разбиеш чуждоземците!

Мерси, Топси! :D

 

А за Касиото не знам точно кой модел имате предвид, но аз още преди време бях казвал в клуба тук за Privia, че имат много добра клавиатура - почти като на Ямахата, обаче като звук не са чак толкова добре, но стават :P Обаче за професионална изява не върви някак да излезеш с Касио, не че съм снобар, но такива са фактите и традициите :read: Това е като да отидеш на състезание със Шкода - и техните коли напоследък вадят външен вид и това-онова, ама... :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те хората ходят на състезания със шкода и печелят дори и на реномирани ралита.Пък за касио се сещам,че клавиристите на Ричи Блякмор ползваха някакви,но не помня моделите-за концерта в България иде реч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има много яки модели на касио,няма спор.друг е въпроса,че в българия има само играчки и никаква информация за яките модели на фирмата,ама съм съгласен с CyberGene,че не може да се излезе на концерт с касио (дори по-горе съм го казал).аз измислих по-евтин вариянт от това да си купя синт с контролери в реално време.ще си взема един готин пулт и от там ще променям честотите на блендата....но и това едва ли ще стане скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая група на Атешхан има доста подобно име на турската Ладжо Тайфа,а съм сигурен че и музиката е доста сходна.Трябва да се чуе. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свириха снощи на "конюшните на царя".на светлинни години са от лачо тайфа.единствено пармака ми направи густото и то със звуци.другото беше по-зле и от на сватба (не ми се ще да обиждам сватбите).днес гледах в един каталог колко струва новия мотиф ES 8 - 3000 евро ако платиш в кеш.още се зарибявам ,но за съжаление нямам толкова пари за сега,пък и алесисчето си свири доста добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.