Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson Les Paul Junior


metalhammer

Recommended Posts

доста изстрадала китарка

factoryfresh.JPG

whtbkgrnd50.JPG

 

и още снимчици:

1

2

3

4

5

6

 

тва според вас колко струва и бихте ли си го купили ?

Редактирано от metalhammer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Малеее, какво и е причинено на тая китара бе?!?!!?

Тя свири ли сега вобще?

Иначе аз имам тоя модел, само че е на Епифон и също се чудя каква би била цената му, не че го продавам, ама просто ми е интересно...

Не е лоша принципно китарката....

Редактирано от pampi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи....Българският пазар е един....

Според мен, цена - 500, нейде заради автентичността, но не е гаранция че някой ще търси това(повечето търсят точно обратното - лъскавост и гъзарщина), иначеаз лично ако имах парите да ги дам бих точно заради автентичността, иначе не харесвам гибсън, и лп особено!Но това си е мое мнение....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Един приятел Антиквар едно съм научил.........едно нещо даже и да е боклук.....каквато и цена да му сложиш........се ще се намери некой да го купи..... :happy:

Особенно ко го пуснеш у Ебей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко е свирено, ама на мен ми изглежда все едно е прекарала 30г. в някое мазе или на някой таван. Със сигурност не се е радвала на добро отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми чесно казано ако свири и ако е супер евтина може и да се замисля дали да не си я зема (може да си допаднем с нея щот кат гледам като нищо сме набори с китарата) :)

Редактирано от SHARO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ,май наистина е била на влага,щото много странно е обелена (не е от свирене).От тук следва логичния въпрос грифа в какво състояние е ?

Кандидат-купувач намбър 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ми баце, вземи я пробвай и като те чуят/видят (къв си с нея и как си отивате :) ), може и да ти я подарят ;)

 

Успех и на двамата!

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Свилка,че те чимберосам аз тебе,аа :) .

Би трябвало тука щрак китарке на обратната страна на грифа (май е с други позиции),щото на Гибсъните обикновено там са им набити серийните номера,това какъв модел се води,че не ми се рови в нета,не е ЛП определено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си искал да покажеш величието на Гиби - от грифовата снимка си личи че е добре - поне до колкото виждам - единствено лака на деката е нацепен :)

 

Това не е китара прекарала под вода - много си е добре - трябва само да се изшкури и лакира

 

Това бебче ако не е с усукан гриф - често срещано при леса - може да се оправи - с много мерак и много любов :guitar:

 

Пусни ми снимка на 15 градуса северозападна посока отдолу на грифа - не се майтапя - ако искаш разяснения - тук съм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.