Jump to content
Българският форум за музиканти

Hammer Dance - видео клипове


Eclipse69

Recommended Posts

Ало....модератора.....що ми събра клиповете ??? всички са и видео и кавъри, пък и на мен така ми харесваше, поради това моля да зачетете свободната ми воля и да върнете първоначалното им положение, ако обичате :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Предварително се извинявам за резкия тон, но с такова подвикване тип кръчма, просто няма как да се случат нещата по друг начин. ;)

 

Свободната воля е право на всеки човек, който се регистрира тук, но задължението форума да е подреден е част от нашите отговорности. "Ало...модератора..." е свършил това, което е трябвало да направи, "що"-то ако всеки започне да пуска по този начин теми, ще стане тотална какафония и можем направо да си хвърляме оставките и да си ходим вкъщи.

 

П.П. "що" да е лоша работа? Така виждам всичко, което сте направили като група, а не ровя по страниците, за да намирам всеки ваш клип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се влиза в спорове по темата, но .......свободата и избора е мое право, аз решавам, кое къде да публикувам, не съм нарушил правилата, клиповете са и видео и кавъри. Освен това в края на онова "Ало модератора" завършвам с "МОЛЯ......, АКО ОБИЧАТЕ", но явно няма значение какво желая аз. Щях да разбера, да получа съобщение примерно на лична и да бъда посъветван по въпроса, а ако съм сгрешил или нарушил правилата, тогава да действа ей така , въпреки волята ми !!!

П.П. Както обича да казва шефа ми, като постъпва на работа сам подаде МОЛБА.....сега не се оплаквай.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.