Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам проблем както сигурно някои барабанисти с моите габарити :D . Проблема е чее съм висок, имам и дълги стъпала а heel-toe техниката за свирене ми е много удобна. Като се има предвид че в момента свиря с кардан Millenium pd 669 stage и съм си доволен от него, можете да си представите колко малко ми трябва да постигна максимален за мен комфорт при свирене :). Искам да ви попитам какви са евтините вариянти за закупуване на long board двоен педал или ако няма такива вариянти, евентуално домашната изработка на такъв. 

Само изглежда на снимките че е дълга платформата, иначе няма нищо общо...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JustDrumIt
      Здравейте, преди половин година си купих най-евтиния кардан от Музикер, но имам някои проблеми с него и откакто започнах да свиря в група го използвам много по-често. мисля, че е време за ъпгрейд. Попринцип ме посаветваха за Yamaha, тъй като били много здрави, също така гледах DW3002 и IronCobra600 и някои от гибралтарите до 500. Може и друга марака стига да ми пасне. Ако знаете някъде магазин, в който има разнообразие и начин за пробване дайте име и адрес.

• By aeon
      Привет на всички. Изчетох доста неща из интернет и навсякъде казват, че в този модел на Pearl P-3002 Direct drive double bass pedals левия педал няма закъснение, както е в 99% от двойните педали?

Заслужават ли си действително парите тези педали? https://www.thomann.de/intl/pearl_p3002d_demon_doppel_pedal.htm

Някой свирил ли е с такива педали?

• By mcbet
      Здравейте. Бюджетът ми е макс 350-360 лева. Търся кардан, нов. Втора ръка не попадам на добри предложения, пък и новото си е ново. Спрял съм се на следните:

Мапекс P500 с единична верига за 250 лв.

Мапекс P600 с двойна верига за 330 лв.

Гибралтар 6711DB с двойна верига за 360 лв.

Общо взето се двуумя. Ясно е, че Мапекса П500 с единичната верига е по-нисък клас. Изборът май се свежда до двата над 300 лв. Според мен Гибралтара си заслужава повече. Какво мислите ?
    • By biohazard_kn
      Вече май си му дойде време за смяна на мойто карданче, но съм решил да потърпи още малко бой   . Та  в момента има голям луфт и изглежда е за ремонт. Тъй като не мисля да се занимавам да ходя по стругари, дали има някакъв вариант, че да си купя такава връзка? Идеи от какво може да стане, дори и да се преправя малко?

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.