Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson Les Paul Bfg


Stone Free

Recommended Posts

Някой имал ли е досег с тва чудо? Gibson BFG

Изглежда доста интересно и май съвсем отскоро съществува.

Също това, което открих като цени, е доста приемливо имайки предвид марката. В Zzouns я дават за 969 долара за американския пазар, а в по германски сайтове я намирам за около 1200 Евра (което е супер надуто, сигурно предвид това, че е доста нов модел)

Интересно ми е да чуя мнения, и ако някой го е огряло случайно да пробва, да сподели.

 

ПП. Пуснали са някакво рекламно видео с някви супер смешници Video, което направо ми утепа ентусиазма от упор. Buy that guitaar...Много яко, няма що :wall: :ph34r:

Редактирано от Stone Free
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е яко с тая банда :D кефи мe адски тежкия звук точно преди единия да си метне китарата. Щеше да ми е по-гот и по-смешно обаче ако разбирах и други изречения освен "Buy that guitar! Buy that guitar!" :D<_<

 

Парчето звучи добре за бруталия ама от това в началото което чух не ме кефи много.

Редактирано от X_eNeMy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е добро , само дето китарата не ме впечтлява кой знае с какво.....

Даже смятам че не е стилизирана добре визуално.Аз лично бих препочел едно класическо лп .... бе хубаво е че искат да вадят нови серии ама да бяха разчупили малко стереотипа.....;.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламата верно е отвратителна, но пък китарата на мен ми допада. На хартия звучи добре, пък и е с любимата ми комбинация адаптери - 1 хъм и 1 сингъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за пояснение,нек адаптера прилича на П-90,а не на сингъл и има значителна разлика в звука.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за пояснение,нек адаптера прилича на П-90,а не на сингъл и има значителна разлика в звука.

 

Владо

ами то р90 е сингъл, само че по-хот

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за пояснение,нек адаптера прилича на П-90,а не на сингъл и има значителна разлика в звука.

 

Владо

ами то р90 е сингъл, само че по-хот

Не баш,но нека не влизаме в излишни спорове.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...то май целта на клипа е да те шашне малко...или провокира,че преди всичко трябва да се купува ...иначе за статистика никой не произвежда :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.