Jump to content
Българският форум за музиканти

Кратък семпъл


brysnaria

Recommended Posts

Ами записах се на пианото преди малко по молба на един съфорумец... сори за качеството ама немога повече.

По принцип го пея по -добре , ама това ми е за 10-ти път днеска ,докато наглася микорфона да се чува горе долу нормално , така че не ми се смоейте много;)

 

http://brysnaria.hit.bg/wicked_piano2.mp3

Редактирано от brysnaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издишаш, бръснарю! Още боб требе да се яде, прекалено се стараеш да го изпееш, а това отнема от изпълнението... тва беше безплатен съвет от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва ниското по добре не се мъчи да го пееш толкова ниско преди да си си отработил гласа на тези тонове

 

по тва което чух ти идва точно на края на диапазона и тембъра е доста... как да се изразя... доста зле

 

опитай се да го пееш с твоя си глас, не с гласа на този който е пял оригинала, ако ти е много ниско пей горната октава или си транспонирай няколко тона нагоре цялото нещо, пък като ти укрепне гласа надолу ще го изпееш както му е ред

 

като цяло доста хрипав и рехав тембър, може би си пял по тихо отколкото трябва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издишаш, бръснарю! Още боб требе да се яде, прекалено се стараеш да го изпееш, а това отнема от изпълнението... тва беше безплатен съвет от мен.

ами, точно издишам:headbang: понеже нямам стойка за микрофона и ми е доста далече от мене трябва да се навеждам за да се чувам... и докато го наглася пях повече от 1 час и вече останах без дъх накрая;)

ее толкова ли е зле , аз като го чух записа не беше толкова слабо.. ама май ми се е завъртяла главата. е утре пак ще пробвам :headbang:

Редактирано от brysnaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно още не си качил нов... :think:

оф че сам тап, качих го ама забравих да преименувам файла... и каде ми изчезна едит бутона немога да сменя линка....

 

сега трябва да е наред линка... начи най-ниските и фалцета съм ги пропуснал, понеже пак трябва да се навеждам към микорофона и немога да ги изкарвам :curse: утре ще пробвам с нова постановка - пианото отделно и пеенето отделно за да не се крива докат пея :)

пак ще съм благодарен за съвети икритики и т.н. :)

Редактирано от brysnaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато, ниската ти среда никаква я няма. Знам, че е много шибано като си тенор ( и аз съм), ама трябва да се направи. Недей да се пънеш толкова долу, а го изпей с колкото се може по-малко въздух и възможно най-леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен тембър имаш! Аз лично не бих го пял толкова "пълно" това, бих го направил по - "мързеливата", с малко повече въздух и на гърло , за да е съвсем уикед <_< Наистина, изпято е вярно и звучи яко, макар че се вижда ясно потенциала за още по-добро звучене :D Дерзай, тоя хубав глас не бива да отива зян!

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина хубав тембър, когато не залиташ към неподходящите явно за теб низини. Супер, природата ти е дала нещо хубаво - развивай го ПРЕДПАЗЛИВО. Трябва да те консултира някой специалист относно постановката - това, което Корвуса пише за въздуха, но не и за гърлото - и ще разбиваш женски сърца! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.