Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко стари парчета


Recommended Posts

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Обложката е готова. Само трябва да занеса работите на един приятел да я изпечата и да щампова дисковете.

 

Очаквайте включване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Поради различни стечения на обстоятелствата, нещата от албума ще бъдат презаписани. Това го правя с цел такава, че най-малкото би било неуважение към собственото си творчество да го издавам в този вид.

По подобни причини може би едно-две парчета ще отпаднат, но за сметка на това другите ще са на ниво.

 

Предполагам че в рамките на месец и нещо работите ще са готови, а съответно на албума ще бъде направена промоция във Фенс, където албума ще може да се купи на място. Цената още не е ясна, но ще е някъде около 7-8 лв. максимум.

 

В тази връзка ще ми трябва още един китарист, оборудван със 7-струнна китара.

 

Ако има заинтересувани - ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, детето чудо!

Аз предполагам съм слушала част от нещата във вас. Ще си ги дръпна директно и ще ги чуя идните дни, но съм убедена, че са "умопомрачителни"!

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука сега един от новите записи. Още не е смесен кат хората, ама тва е засега:

 

1. Departing

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия на Departed звучи много готино, както и старата, но пресъздава доста по-различна атмосфера - feeling-а :bravo: е друг . Предполагам е търсен ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стария вариант не ми звучеше достатъчно фюжънски, което всъщност беше идеята, пък и като динамика ми беше малко еднообразен.

 

Идеята на парчето е, че някакъв човек пътува, напускайки някакво място и отивайки на друго, за което предполага, че ще е по-добро, но не е сигурен. Свързано е с някакви вътрешни тревоги, че може да се окаже излъган, мисли си дали не е допуснал грешка като си е тръгнал, обаче все пак е позитивно настроен към мястото, където отива.

 

Не знам дали удачно съм пресъздал това настроение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.