Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко стари парчета


Recommended Posts

Ей тука едни стари парчета, които си изрових:

 

The Lamentation Of The Forest

Sunny Autumn Day

 

В тия двете (2001 г.) експериментирах с първата ми електрическа китара - орфей, който го направих фретлес. Ще ме прощавате за гадния саунд, ама тогава толко си можех, пък и с пентиум на 233 с 64 рам...

 

Sunshine

 

Това е по-новичко - 2002 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

нямам думи вече. рядко се чуват такива неща.....сякаш те пренасят в пространството. лошия звук в ръцете ти се е превърнал в страхотен ефект - поредното доказателство, че нещо добре изсвирено звучи добре с всякакъв звук и аранжимент

 

макар че не намирам звука за лош, казах го по-скоро за твое успокоение :godbless:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ти харесват. Тия парчета ги бях отписал, щото едно време мислех да ги издавам и обикалях като идиот по компании и лейбъли и никой не ми обърна внимание, затова реших да си останат за лична употреба, ама все ми се иска да ги споделя, така че след малко ще постна и останалите двайсетина :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след малко ще постна и останалите двайсетина :P

:godbless:

 

Лелеее, ще трябва да ме остъргват от слушалките с шпакла :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо съм направил два албума и половина, ама не всички работи стават за слушане - я заради пуканки и премодулиран звук, я заради идиотщини ала Frank Zappa...

 

Ъплоудвам...

 

Стей ин тюн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуканки и премодулиран звук... идиотщини ала Frank Zappa...

УРА!!!

 

да н'ги пропуснеш и тия :dance:

 

Ъплоудвай до отказ на фалангите на пръстите :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абв човек, не издържам вече :dance: повечето неща са супер професионални. ако ги бях чул другаде, щях да предположа че са някоя банда виртуози :dance: особено това екстрийм спорт федерейшън.....ще си го лсожа на телефона :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dance::dance::ph34r:

iBobz 10х от сърце за споделянето, мен :ph34r: Много музика, мен, много нещо - много кеф :dance:

 

 

п.п. Фен на Екстрийм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да нямаш нищо напротив, няма ли как да го друпнем албумчето от някъде или да се закупи някак??? Много ме накефи и искам да си го имам и да го слушам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера от sa6tiat ми се даде едно предложение, което ще го осъществя в близките денове.

 

Ще изпозапиша едно количество дискове, ще изпринтя обложката (и такова нещо съм си направил) и после който желае бройка - 5 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.