Jump to content
Българският форум за музиканти

Londonbeat - I've Thinking About You


Recommended Posts

I've Bee Thinking About You

 

 

Между другото очаквам желаещи да запишат вокали на това парче и да ми ги пратят да го смеся.

 

Това е първата изцепка на току-що измисления ми проект, който се казва Fathers Of Intention, ориентиран към Поп Метъл, сиреч осемдесетарско диско произведено в груб метъл вариант :godbless:

Редактирано от iBobz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сенкю :godbless:

 

Саунда можеше да е и по-добре - искаше ми се да звучи по-напомпано и динамично, ама вкъщи толкоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от някогашните ми любими и все още любими...голяма изненада iBobz,страхотно е :godbless:

 

п.с @kolio_k ,ти пееш с китарата,намерих едно твое,кратко на "девойко,мари..."

...поздравявам те :)

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, браво бе Боби, ние едно време с моята стара банда правехме кавър на тва парче, ама не беше така ;) направено. Все пак за пред публика саунда беше доста постен с една китара, бас и барабани. Между другото от доста време си мисля, че добре би било да се направят рок и метъл аранжименти на доста от старите денс хитове. Определено много яко би се получило. Малко офф топик - ако тая седмица дойда до София може да ти се обадя да пием по бира и да побъбрим пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пеенето не знам, но за крещенето... съм аз.

Сори, таз вечер няма да мога да дода, но Ънкъл ъф дъ крънкъл ме кефи като идея.

Там съм, Зашев, там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е записано и смесено със следните работи:

 

Ibanez RG 7420

DigiTech GNX 1

Soundcraft Spirit Folio

M-Audio FireWire Audiophile

PowerBook G4

GarageBand 3

Cubase SX 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):wub: ...в първият момент си помислих че почва Rockin in a Free World :curse: иначе като цяло е доста благинка...със 7 струнка ли свириш?

Хаааа наистина в началото страшно напомня на Rockin in a Free World - в изпълнението-кавър на Сатриани , Ваи и Малмстийн :)

СУПЕР Е ПАРЧЕТО

НЕ МОГА ДА ПЕЯ , свирец съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.