Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, уважаеми! Аз съм на 18 години и когато бях доста по-мъничка съм ходила в хора на Борис Карадимчев (не зная дали някой от вас знае за него)След това, поради стеклите се обстоятелства, съм престанала да ходя и миналата година проявих инициатива и ходих при познат на семейството - възрастен човек, бивш оперен певец и бих казала, че горе-долу се справях. По принцип, пея правилно и имам желание да се занимавам с това. Моето запитване е: някой знае ли място, където мога да ходя да пея, хор, не само с хора 60+(моето уважение към възрастните хора) или пък някой учител, който да ми помогне да не си занемарявам гласа както напоследък правя..Ако може, и за цени да ме осведомите, който знае, аз от своя страна ще ви държа в течение на случващото се!

• 3 months later...

Здравей, baubau! Много се радвам на млади хора като теб, които имат желание да се занимават сериозно с музика.

Аз преподавам пеене, на разположение съм за уроци в София, Бургас и по скайп. Цената на един урок е 30 лв., а продължителността 60 минути. Успех!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By justaman
      Здравейте, момче съм на 15 и от година и половина ходя на професионални уроци при вокален педагог, иначе преди това съм пял сам около 5 години. Проблема ми е, че преди години можех да пея на фалцет без проблем, ала сега (предполагам, че от мутирането на гласа ми) въобще не мога да докарам фалцета. Когато се опитам да пея на фалцет, просто от устата ми не излиза звук, а топъл въздух. Има ли възможност да си върна пеенето на фалцет чрез упражнения или нещо от сорта?
    • By savov
      Телефон за информация: 0886 732 490
    • By solist
      Участвам в един проект, но ми е малко. Търся да пея в група от хора на подходяща възраст, която прави авторска музика или желае да записва такава. Главно за удоволствие. Желан стил - мелодичен рок. 
      Демо записи : https://app.box.com/s/zmmqvdum9zdwys4xl516w1h27znphv8x
      0892 983 613
    • By Мариана
      Здравейте, влизам във форума директно с нова тема. Синът ми е на 4 годинки и е запален по барабаните от половин година насам. Вече 3 месеца взема уроци, а за Коледа очакваме и доставка на детски сет на mendini (подходящ за хора с височина от 90 см до 150 см). Понеже никой от семейството ни не е музикален се налага да търся съвети тук- какви са препоръките Ви за толкова малко дете, какви аксесоари трябва да осигуря, условия и всичко, за което не се сещам. Досетих се, че трябва да осигуря слушалки заради шума, но ми е трудно да намеря подходящи за малък човек. Нуждая се от съвет по звукоизолацията на стаята и всичко, всичко останало. Бюджета е доста ограничен, затова ще помоля препоръките на марки да са съобразени и с това, тъй като предстоят много покупки накуп.

Линк към очакваните барабани тук: https://www.ebay.com/itm/MENDINI-5-PIECE-CHILD-JUNIOR-JR-DRUM-SET-CYMBAL-BLACK-BLUE-GREEN-RED-SILVER-/300634027375
    • By disagr33
      Здравейте на всички
      Пиша ви във връзка с едно запитване. Бих искал да си направя кавър на песента Thunder на I.D. за моя консумация. Не пея добре    Въпросът ми е дали някой от вас ще може да миксира песента, за да звучи по-професионално и колко ще ми струва? Вокалите ще бъдат предоставени от мен. Имам микрофон Behringer C1. 
      Благодаря 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.