Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо "сухо"


Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Обещаният коментар :) Значи:

 

1. Мисля че ще стане много по яко ако на припева след втората фраза (това преди "Now we know it's..." и същото преди втория куплет) двете каси да се изсилят заедно с подобаващи китари. Така ще стане по брутално и контрастно.

2. През повечето време барабаните на интерлюдията (тва преди солото) и върху самото соло са еднообразни. Ако се разчупят ще е мноо яко. (Иначе прехода после към куплета мноо яко се е получил)

3. На най последния припев пак барабаните са едни и същи и пак си мисля че ще е по добре да са разнообразни.

 

В общи линии тва е. Ма то кво излезе - само барабаните коментирах :godbless: Добре пееш на припева, но пробвайте и с Мима как ще стане ;) А може и да ги комбинирате/редувате за да има интрига (примерно един път ти, един път тя...)

 

И да отбележа това е само конструктивна критика понеже парчето ме кефи адски много :godbless: и бих се радвал да помогна да стане още по яко. И аз като jFog се чувствам тъпо да давам съвети на по опитни от мене, ама на правя го :godbless: Пък и то е повече като слушател, отколкото като музикант.

 

Айде чакаме крайния вариант. Фен съм ви!

 

П.П. За да не се чудят някои - коментарите са "базирани" на един ъпдейтнат вариант на песента и затова има соло и т.н. Да не помислите че съм пил 8 водки преди да пиша коментара :lol:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , съгласявам се , напълно си прав AXE и ще чакам Ники да си дойде от Пловдив пък да земе да я пооправиме и в крайна сметка да я завършим.A само да спомена тук за PytniqBega4 - ей ако продължаваш да ми пращаш такива съобщения ше те накарам да изсвириш всички сола за наказание :green: :green: :green: :green: пък после нека да ми лъсне фалшиво-некадърния задник :godbless::godbless::godbless::lol::);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууууу и това наричаш сухо?!?!?

:););)

кърти яко мифки :godbless::godbless::godbless:

 

НО:

барабаните наистина доскучават малко по едно време

песента е все едно две отделни някак си...

Абе не знам дали един вокал пее на всички места ма на едно от тях някак си... имам чувството че не може да вдигне височината която се опитва :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nikifena пее брутала, а DeathZone чистите. Ако се получи може да вземат кака Мима да им попее :P Тя определено ги може нещата.

Каката Мими как ще ги заформи брутално чисти или чистоо брутални вокали? ;)

Дан вземе да стане някой Найтуиш-ка история че тогава вече ще се насера верно (от кеф де )

аре очакваме включвания с ъпдейти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.