Jump to content
Българският форум за музиканти

Куфари за инструменти


Recommended Posts

Въпросът ми е има ли хора, които да изработват куфари по поръчка в БГ /най-вече София или Пловдив/ ? Ако да - къде, кой и колко ще струва горе-долу един приличен куфар за китара?

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Има един Кънчо Недев в Горно Сахране казанлъшко но пипа малко грубо и са тежки. Той правеше куфарите за китари и цигулки ж Кремона Казанлък.Цените предполагам че са около 50-60 лева. Мога да ти дам телефон ако се интересуваш и не намериш друг майстор.

Редактирано от bluesman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Интересува ме дали в София има човек, който се занимава с изработка на куфари? Интересувам се специално за бас китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)
Интересува ме дали в София има човек, който се занимава с изработка на куфари? Интересувам се специално за бас китара.

Някои да е купил куфар от софия;Моля дайте чени и телефони

Редактирано от tenzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Имам приятел, в София, който шие калъфи за всякакви инструменти /вкл. контрабас, фагот и пр. нестандартни/. Преди година ми показа куфар за цигулка, който беше перфектен-олекотен и твърд. Мога да го питам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах, но се е отказал да прави куфари. Меките му калъфи обаче са перфектни. Не съм чул някой недоволен от качеството им. За всеки случай това е телефона му:

 

Милен 0898 852643

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Нуждая се от малко прясна информация.... Трябва ми по-скоро някой за ремон на куфар (малко тапицерийка, малко "ключета", дръжката ... ) . Накъде ще ме насочите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христеви от магазина на Ген.Заимов правят супер куфари за пултове и подобна техника от алуминиеви плоскости ,вкопани дръжки и метални подсилващи ъгли.Може да имат в магазина един два в употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което знам за София е:

1. в Динакорд (май Glaciarise си прави там калъфа)

 

2. При Румен. Той е правил на много хора калъфи. Обикновено има 1 нашивка PANZER на калъфите от него. Тел.0898635144 и 8706028

 

3. Брата на кирката (дето преди години правеше и не плащаше на групите). АХЕ си направи при него калъф, за това той да каже телефона му

 

4. Бокси (небезизвестният барабанист от София). Той прави куфари. Не съм му виждал куфарите, но който иска може да говори с него: 0885 984442

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
В Пловдив има двама.Ако искаш ми звънни и ще ти дам телефони!

здравеи , ще ми дадеш ли номерата на тези 2 маистори от пловдив ??

 

благодария ти предварително !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.