Jump to content
Българският форум за музиканти

Песен, посветена на изследването на космоса


Recommended Posts

Здравейте, приятели!

Това е новата ми песен, посветена на астронавтиката и изследването на космоса. 

Ще се радвам ако споделите мнението си - добро или лошо!

Приятно слушане!

Благодаря! :-)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интереса ми да чуя парчето е, че и аз имам песен на  тема овладяване на космоса.

Хубавото и интересното е, че музикално песните ни нямат нищо общо.

/ако решиш да чуеш моята, която е домашно демо, ще ти дам линк/

 

Щом си готов да чуеш мнение , добро или лошо, ето какво ми мина през главата, след 3 прослушвания.

Има някакви моменти, които звучат стандартно, може би някакъв спомен за Тото, може би прекалено мелоди.

Песента е доста добра, ако се заслушаш внимателно.

Би могла и да бъде още по-добра. На първо място, щом си решил на английски, поработи още върху английският.

На моменти си се чува бг английският, който никога не ме кефи. Но пък си и личи , че си работил сериозно върху английският си, но ще трябва още малко ( знаеш как се справят шведите с английският).

Примерно би могло на припевите да има отдолу леки драйв китари, под акустичните.

Понеже не знам сам ли си записвал или с помощ на други музиканти, може да споделиш.

Като цяло е записано и звучи много добре.

Акустичните ритъм китари и солото на електрическа са повече от ОК,

ако ти си ги свирил - аплодисменти

Гледах в тубата едно друго твое - с едни мацки на плажа, това е голяма крачка напред, даже няколко.

Мисля, че имаш подходящ глас за хеви метъл, виждам, че по музика и визия нямаш общо с него, уви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравей!

Благодаря ти за изчерпателното мнение! :-)

Разбира се, че искам да чуя демото ти, щом е за Космоса и е авторско - винаги! 

По принцип, когато правя песни, гледам да пиша сам аранжиментите, но в крайния вариант винаги инструментите са изсвирени на живо под мои наставления, за по-добро звучене. Имам домашно студио и само барабаните ги записваме в отделно, защото знаеш как е със съседите. :D Всички китари са писани от мен във всичките ми песни. Китарист съм по професия и образование. Иначе стилът на другата песен, която си слушал повече ми приляга. :-)

Редактирано от musicman
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.