Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam


Recommended Posts

Бравос Ultrazone . Кефиш ... :dance::dance::ph34r::ph34r: Цеко

:hello: Мерси братлета, ше има бира :dance:

Telerig, след малко ше ъплоудна симулациите в Дата.бг. Надявам се да имаш достъп до там за да си ги свалиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това е линка за симулациите в Data.bg. Надявам се Митко Налбантов да няма нищо против че ги предоставям.

Редактирано от ultrazone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е линка за симулациите в Data.bg. Надявам се Митко Налбантов да няма нищо против че ги предоставям.

http://nalbantov.muzikant.org/

:dance:

 

 

 

 

:arrow: :arrow: http://nalbantov.muzikant.org/Carvin_Legac..._by_Dimitar.rar

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае и от мене един сутрешен мазоч ала Dave-Navarro-wannabe-ripoff :dance: :dance: Накрая става даже леко джазово, шот свиря грешните скали..мухахах :ph34r::dance:

 

За добро сутрешно настроение преди цикъла над учебниците за предстоящите изпити :wall:

 

ПП. В Г-мейла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е че си направил своето парче в заформящото се LP''Rock Jam Vol.1'' ама нещо пароло иска за влизане и разни от тоя сорт . Please , do something about this ... Цеко :):greenball::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е най якото до момента май :greenball::greenball::godbless:

Благодаря :)

Има к'во да се желае ъв'корс. Всеки напредва как може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже вече почти се посъбраха парчета за едно дискче реших и да заформя една проекто обложчица . На нея ще има и имената на участниците в джема - без изключения - но понеже предполагам че ще има и още някои друг който ще уважи мероприятието затова все още не съм сложил участниците досега . Идеята ми ми е в края на всеки джем да има нещо като завършен продукт който ще кача във форума и които иска да може да си направи диск с обложка както му е реда . Това ще е част първа - загрявайте за част втора.... :godbless::) ЦекоRock%20jam%20vol.1%20oblojka%20ok%202.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е че си направил своето парче в заформящото се LP''Rock Jam Vol.1''  ама нещо пароло иска за влизане и разни от тоя сорт . Please , do something about this ... Цеко  :P  :P  :P

ами не знам досега там ъплоудвах и не искаше парола :think: , но ето постнах го в putfile.com :hello:

 

http://media.putfile.com/my-jam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega не е лошо брато..много си е добре даже... с какво записваш китарата, звучи ми като дистър в компа директно... :think:

не е дистър директно в компа. ползвах вградените ефекти от Cool Edit Pro: Choros,Distortion, Reverb, малко ехо.... откъм свирня не го докарвам много , та замазвам с ефекти :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно :headbang: Препоръчвам ти на Митко Налбантов симулациите...аз сега се мъча да направя що годе някакъв звук с тях..но нещо съм зациклил явно не са ми стихията....както и да е много са полезни пробвай ги. :) :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.